Wybrałeś dietę

Dieta indywidualna

indywidualne

Trenujesz wyczynowo? Startujesz w zawodach? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dieta przygotowana wedle indywidualnego zapotrzebowania na kaloryczność oraz makroskładniki!

Jak to działa?

  1. Wybierasz najlepszą dla Ciebie kaloryczność (przedział od 1000 kcal do nawet 6000 kcal)
  2. Podajesz nam preferowany rozkład procentowy na makroskładniki
  3. Otrzymujesz od nas indywidualna wycenę 
  4. Zamawiasz :)
  5. Otrzymujesz spersonalizowane posiłki, dostosowane do Twoich potrzeb :)

Zapraszamy do skorzystania z pomocy dietetyka Fit Apetit ONLINE

Za pomocą formularza zamieszczonego poniżej możesz złożyć zamówienie na opracowanie diety (nie cateringu dietetycznego), zaleceń dietetycznych lub konsultacji z doborem cateringu dietetycznego.

Realizacja polega na kilku prostych krokach:

  1. Dokładnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej.
  2. Poczekaj na weryfikację i wycenę zamówienia oraz dane do przelewu.
  3. Przelej ustaloną kwotę i wyślij potwierdzenie płatności.
  4. Następnie otrzymasz dokładną ankietę do wypełnienia – uzupełni ją i odeślij.
  5. Po otrzymaniu ankiety, przygotujemy dla Ciebie jadłospis. Będzie on dopasowany do Twojego stanu zdrowia, trybu życia i preferencji smakowych. Cena usługi obejmuje również opiekę dietetyka online. Dzięki temu otrzymujesz profesjonalną opiekę specjalisty na cały czas trwania kuracji.

Jeżeli dodatkowo wybierzesz spis zaleceń żywieniowych, dostosujemy je do Twojego stanu zdrowia i trybu życia. Zalecenia będą uwzględniały indywidualne zapotrzebowanie na energię, białko, tłuszcze i węglowodany oraz wskazówki dotyczące tego co, kiedy i w jakich ilościach jeść, czego unikać oraz przykładowe przepisy.

Zgłoszenia wysyłane od poniedziałku do czwartku weryfikujemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, natomiast na formularze wysyłane w piątek, sobotę lub niedzielę odpowiadamy w poniedziałek.

Dietetyk online i odchudzanie przez Internet będzie tak samo skuteczne, jak bezpośredni kontakt z dietetykiem pod warunkiem, że dokładnie wypełnisz ankietę oraz będziesz stosować do zaleceń przesłanych drogą elektroniczną.

Poprzez indywidualny program dietetyczny na podstawie obszernego wywiadu żywieniowego, odpowiednią wiedzę, doświadczenie i stały kontakt jesteśmy w stanie zapewnić Ci skuteczne kontrolowanie Twojej masy ciała oraz dbanie o Twoje zdrowie.

Kupując u nas catering dietetyczny staje się to jeszcze prostsze, ponieważ przygotowujemy posiłki za Ciebie - smaczne i zdrowe!

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.