Zarządzanie Twoją dietą pudełkową nigdy nie było tak proste!

Już wkrótce nasza Aplikacja FitChoice  App Store. Proces ten jednakże troszkę trwa, zatem udostępniamy Ci kilka przydatnych informacji, jak zainstalować Apkę na Twoim urządzeniu i jak zarządzać swoim cateringiem dietetycznym z dowolnego miejsca :D 

Pełna Instrukcja obsługi Aplikacji FitChoice

Instalacja na Chromie i systemie Android

chrome-android.jpg
  1. Aby zainstalować FitChoice na pulpicie komputera oraz na telefonie z Androidem należy w pierwszym kroku wejść przez przeglądarkę na nasz Panel: https://panel.fitapetit.com.pl
  2. Następnie kliknij 3 kropeczki w górnej prawej stronie ekranu i tam pojawi się opcja Instalacji :) Na niektórych urządzeniach opcja instalacji dostępna jest po naciśnieciu strzałki pojawiającej się obok adresu www.

Instalacja na Iphone

iphone.jpg

Jak działa Apka FitChoice?fitchoice1.jpg

  • Logowanie do FitChoice jest niesamowicie proste! Możesz to zrobić używając swojego konta Facebook lub założyć konto podając swój adres email
  • Otrzymasz dostęp do szeregu funkcji, które ułatwią Ci szybkie i sprawne zarządzanie swoim cateringiem dietetycznym
fitchoice-menu.jpg
  • Klikając na dowolny dzień - z wyprzedzeniem 72h możesz modyfikować swoje menu. Dajemy Ci możliwość wyboru ulubionych potraw z pakietu 15, 20 lub 25 pozycji. O naszych dietach i pakietach więcej dowiesz się tutaj.
  • Każde danie po dostawie możesz oceniać i dzielić się z nami swoimi opiniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszej diety pudelkowej.

Polecanie znajomym i indywidualny kod rabatowy

skarbonka.jpg
  • W Panelu głównym (po kliknięciu 3 poziomych kresek w górnym lewym rogu) znajduje się zakładka POLEĆ ZNAJOMYM
  • W zakładce znajduje się Twój indywidualny kod polecający nasz catering dietetyczny. Możesz go skopiować i udostępniać w dowolnym miejscu w sieci. --> Im więcej go udostępniasz tym większe prawdopodobieństwo jego wykorzystania przez innych- co generuje dla Ciebie punkty do Skarbonki. O Skarbonce więcej przeczytasz tutaj.
Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.