Zarządzanie Twoją dietą pudełkową nigdy nie było tak proste!

Już wkrótce nasza Aplikacja FitChoice pokaże się w Google Play i App Store. Proces ten jednakże troszkę trwa, zatem udostępniamy Ci kilka przydatnych informacji, jak zainstalować Apkę na Twoim urządzeniu i jak zarządzać swoim cateringiem dietetycznym z dowolnego miejsca :D

Instalacja na Chromie i systemie Android

chrome-android.jpg
  1. Aby zainstalować FitChoice na pulpicie komputera oraz na telefonie z Androidem należy w pierwszym kroku wejść przez przeglądarkę na nasz Panel: https://panel.fitapetit.com.pl
  2. Następnie kliknij 3 kropeczki w górnej prawej stronie ekranu i tam pojawi się opcja Instalacji :) Na niektórych urządzeniach opcja instalacji dostępna jest po naciśnieciu strzałki pojawiającej się obok adresu www.

Instalacja na Iphone

iphone.jpg

Jak działa Apka FitChoice?fitchoice1.jpg

  • Logowanie do FitChoice jest niesamowicie proste! Możesz to zrobić używając swojego konta Facebook lub założyć konto podając swój adres email
  • Otrzymasz dostęp do szeregu funkcji, które ułatwią Ci szybkie i sprawne zarządzanie swoim cateringiem dietetycznym
fitchoice-menu.jpg
  • Klikając na dowolny dzień - z wyprzedzeniem 72h możesz modyfikować swoje menu. Dajemy Ci możliwość wyboru ulubionych potraw z pakietu 15, 20 lub 25 pozycji. O naszych dietach i pakietach więcej dowiesz się tutaj.
  • Każde danie po dostawie możesz oceniać i dzielić się z nami swoimi opiniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszej diety pudelkowej.

Polecanie znajomym i indywidualny kod rabatowy

skarbonka.jpg
  • W Panelu głównym (po kliknięciu 3 poziomych kresek w górnym lewym rogu) znajduje się zakładka POLEĆ ZNAJOMYM
  • W zakładce znajduje się Twój indywidualny kod polecający nasz catering dietetyczny. Możesz go skopiować i udostępniać w dowolnym miejscu w sieci. --> Im więcej go udostępniasz tym większe prawdopodobieństwo jego wykorzystania przez innych- co generuje dla Ciebie punkty do Skarbonki. O Skarbonce więcej przeczytasz tutaj.
Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.