Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Dla kobiet w ciązy

Zawartość białka
15-20%
Zawartość węglowodanów
45-55%
Tłuszcze
25-35%
Dieta dla mam karmiących dostępna w pakiecie PRO
- codziennie 35 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1800-2500 kcal

Cena od 66 zł

Catering dla kobiet w ciąży

Kobieta, która dowie się o ciąży, będzie musiała uporać się z wieloma problemami związanymi z nową sytuacją. Jednym z głównych jest odżywianie. Z pomocą przychodzi nasz catering dla kobiet w ciąży, który docenia znaczenia diety w tym ważnym okresie. Kobiety czasami nie zastanawiają się, jak ogromny wpływ ma codzienny jadłospis na pełny rozwój i kształtowanie się płodu w łonie matki. Ale są też przypadki: gdy kobieta myśli o odżywianiu już na etapie planowania poczęcia, aktywnie opracowując z naszym dietetykiem przepisy dla kobiet w ciąży i ustalając odpowiedni schemat żywienia. Korzystając z menu dla kobiet w ciąży możesz być spokojna o siebie i swoje dziecko.

Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży to dostosowanie podstawowych zasad żywieniowych

Jeśli nie zastanawiałaś się nad przejściem na odpowiednią dietę, nigdy nie jest za późno, aby zacząć. Dietetycy z naszego catering dla ciężarnych kobiet zauważają, że spożywana żywność wpływa na prawidłowy rozwój płodu. Jeśli chodzi o dietę dla przyszłej mamy, pamiętamy, że podstawą jest białko (15-20%). Odgrywa najważniejszą rolę w rozwoju wewnątrzmacicznym dziecka, pomaga w tworzeniu jego narządów wewnętrznych. Dlatego ważne jest, aby w menu dla kobiet w ciąży znalazły się fermentowane produkty mleczne, dania mięsne i rybne.

Plan odżywiania w ciąży praktycznie nie różni się od sposobu odżywiania osób prowadzących zdrowy tryb życia. Nie trzeba tu wymyślać niczego nowego: należy jeść bez przejadania się, spożywając 5 posiłków dziennie. Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży jest zróżnicowana i zbilansowana, dlatego pokarm będzie dobrze wchłaniany i przyniesie korzyści organizmowi matki i dziecka.

Czy catering dla kobiet w ciąży przestrzega zasad odżywiania?

Nasz catering dla kobiet w ciąży planując Twój program odżywiania nie uwzględni dużej ilości słodyczy i tłustych potraw. Jest to uzasadnione, ponieważ mąka i wyroby cukiernicze nie przynoszą organizmowi korzyści, powodują natomiast szybki wzrost masy ciała.

Zdrowa żywność w menu dla kobiet w ciąży to:

  • Dania mięsne (stanowią podstawę żywienia białkowego).
  • Ryby morskie i owoce morza (dostarcza białka, fosforu, cynku, jodu, magnezu, witaminy d).
  • Warzywa, owoce i zioła stanowią niezbędny kompleks witamin naturalnego pochodzenia (na szczególną uwagę zasługują marchew, brokuły, szpinak i awokado).
  • Orzechy zawierające substancje witalne - omega-3, selen, kwas fitynowy, magnez.
  • Fermentowane produkty mleczne (dostarczają wapń i żelazo niezbędne do wzmocnienia układu kostnego płodu, kwasu foliowego – dla prawidłowego rozwoju układu nerwowego).
  • Olej z oliwek i słonecznika (aby zapobiegać zaparciom, poprawiać kondycję skóry i włosów mamy).

Preferując zdrowe odżywianie, pracujesz na swoją przyszłość. Nie wątp w to, wtedy na pewno zobaczysz wynik swojej pracy. Badania pokazują, że przyszłe matki, które przestrzegają jadłospisu z cateringu dla ciężarnych kobiet w pierwszym trymestrze ciąży, rzadziej cierpią na obrzęki, zgagę i nudności w czasie jej trwania.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.