Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Slimfit

Zawartość białka
15-20%
Zawartość węglowodanów
45-55%
Tłuszcze
25-35%
Dieta Slim Fit dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru
Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od 59 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Odchudzający catering dietetyczny

Szczupła sylwetka to nie tylko piękne, ale i zdrowe ciało. Nie należy dążyć do osiągnięcia maksymalnej utraty wagi, wybierając wyczerpującą dietę, pozbawiającą organizm niezbędnych składników odżywczych. Nasz odchudzający catering dietetyczny pozwoli Ci przyzwyczaić się do kilku prostych zasad, których przestrzeganie pomoże Ci szybciej pozbyć się zbędnych kilogramów. Plan żywieniowy podzieliliśmy na 5 zbilansowanych posiłków, nie pozwolimy Twojemu organizmowi głodować, a tym samym wyeliminujemy przejadanie się.

Jak pomaga odchudzający catering dietetyczny?

Układaniem jadłospisu w naszym cateringu odchudzającym zajmuje się dietetyk, który uwzględnia białka, tłuszcze i węglowodany ważne dla dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki. Pokarmy białkowe są potrzebne do budowy tkanki mięśniowej, tłuszcze są niezbędne do funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, a węglowodany dostarczają organizmowi energii.

Pamiętaj, że jedzenie śmieciowe jest bardzo kaloryczne i zawiera ogromną ilość konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Pomyśl tylko, że jeden standardowy zestaw burgera, frytek i szklanki napoju gazowanego to 1200-1400 kalorii! To praktycznie codzienna norma! Taki posiłek to całkowity brak witamin i zdrowego błonnika, ale nadmiar tłuszczów nasyconych i węglowodanów. Jeżeli chcesz tego uniknąć schudnij dzięki cateringowi, zadbamy o zbilansowanie Twojej diety i wprowadzimy tylko zdrowe produkty spożywcze bez sztucznych konserwantów i barwników. Uwolnimy Cię od żmudnego gotowania, planowania diety, zrobimy to wszystko za Ciebie.

Na zwraca uwagę catering w wersji odchudzającej podczas układania diety?

Aby szybko i skutecznie schudnąć, bardzo ważne jest spożywanie wystarczającej ilości białka. Pomaga spalać kalorie: organizm zużywa więcej energii na ich wchłanianie niż na przetwarzanie tłuszczów i węglowodanów. Zamów nasz catering w wersji odchudzającej a wprowadzimy do Twojego menu produkty spożywcze białkowe które dają długotrwałe uczucie sytości, przyspieszają metabolizm i utrzymują prawidłowy poziom cukru we krwi. W Twojej diecie uwzględnimy białko pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, to przyspieszy efekt odchudzania.

Dietetycy z naszego cateringu odchudzającego są zdania, że organizm ludzki nie może obejść się bez tłuszczów, są one dla naszego zdrowia równie ważne jak białka i węglowodany. Są tłuszcze nienasycone które pomagają obniżyć poziom cholesterolu i pozbyć się starych złogów tłuszczu! To one podczas odchudzania są źródłem wsparcia zasobów energetycznych organizmu. Węglowodany jest to główne źródło energii, ponieważ przetwarzane są one na glukozę, która służy jako generator energii. Węglowodany złożone rozkładają się na glukozę znacznie dłużej. Dzięki temu jego poziom płynnie wzrasta i powoduje uczucie długotrwałej sytości.

Zamawiaj zbilansowane posiłki i schudnij dzięki cateringowi!

Tylko wybierając nasz odchudzający catering dietetyczny możesz liczyć na uwzględnienie indywidualnych potrzeb Twojego organizmu dla sprawnej i bezpiecznej utraty wagi. Zadbamy o prawidłowe zapotrzebowanie na makroelementy, witaminy i mikroelementy oraz Twoje tempo przemiany materii. Nasz dietetyk zadba o prawidłowe wyliczenie kaloryczności posiłków, dzięki czemu będziemy wspólnie kontrolować proces odchudzania, aby wiedzieć, w którym momencie należy zmniejszyć kalorie, aby utrzymać dynamikę.

Schudnij dzięki cateringowi a prawidłowe odżywianie stanie się Twoim nawykiem. Automatycznie odrzucisz szkodliwe dla Ciebie pokarmy, poznasz przybliżoną kaloryczność potraw. Nasz program odchudzania jest ważnym narzędziem dla tych, którzy chcą schudnąć bez szkody dla zdrowia. Rozpoczęcie odpowiedniego procesu chudnięcia pod okiem naszego dietetyka to jeden z najważniejszych kroków do osiągnięcia zdrowej, długotrwałej redukcji wagi. Korzystając z naszego cateringu odchudzającego uda Ci się stracić nadmierne kilogramy i spalić tkankę tłuszczową a przy tym jeść naprawdę smaczne i apetyczne posiłki.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.