Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Vegetarian

Zawartość białka
15-20%
Zawartość węglowodanów
45-55%
Tłuszcze
25-35%
Dieta Vegetarian dostępna w pakiecie FIT
- codziennie 25 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1000-4000 kcal

Cena od 59 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Catering wegetariański

W czym pomoże Ci nasz catering wegetariański? Zamawiając u nas dietę pudełkową wegetariańską utrzymasz swoje zdrowie na odpowiednim poziomie, zredukujesz wagę i będziesz cieszyć się lekkością oraz dobrym samopoczuciem. Odżywianie eliminujące mięso z menu uchroni Cię przed szkodliwym cholesterolem i nadmiarem kwasów tłuszczowych które prowadzą do chorób układu sercowo-naczyniowego i innych dolegliwości.

Co wyróżnia wegetariański catering dietetyczny?

Nasz wegetariański catering dietetyczny wybierają osoby, które zrezygnowały z jedzenia mięsa w tym również sportowcy, ponieważ przy dużych wydatkach energetycznych i budowaniu masy mięśniowej rola białek nie jest tak istotna jak węglowodanów. W naszym cateringu wegetariańskim białko będzie pochodziło z roślin strączkowych oraz nabiału. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport, czy po prostu prowadzisz intensywny tryb życia, rezygnacja z mięsa to nie wszystko. Ważne jest, aby dbać o zróżnicowaną dietę, aby organizm otrzymał wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy. Jeśli nadal myślałeś, że wegetarianie jedzą wyłącznie rośliny, byłeś w błędzie. Menu wegetariańskie jest urozmaicone, pożywne, pyszne i zdrowe.

Jakie posiłki oferuje catering w wersji wegetariańskiej?

Wegetarianizm to sposób życia, który pomaga poprawić jego jakość i zmniejszyć liczbę zbędnych kilogramów. Odchudzanie przy zastosowaniu zbilansowanej diety roślinnej zawsze daje skuteczne efekty. Oprócz działania oczyszczającego i utraty kilogramów zwolennicy wegetarianizmu zauważają uczucie lekkości w organizmie i dobry nastrój. Dieta miłośników żywności, zawierającej zboża, orzechy, rośliny strączkowe, owoce, warzywa pomaga dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin, minerałów, kwasu foliowego, przeciwutleniaczy. Minimalna zawartość tłuszczów nasyconych i cholesterolu normalizuje nadwagę i zmniejsza ryzyko rozwoju chorób związanych z jej nadmiarem.

Czy catering wegetariański oferuje urozmaicone menu?

Nasz catering w wersji wegetariańskiej nie ogranicza się tylko do warzyw i owoców. Aby nasycić organizm niezbędnymi białkami, do przygotowania diety wegetariańskiej wykorzystujemy również orzechy i fasolę. Pamiętamy, abyś spożywał wystarczającą ilość węglowodanów. Jeśli zdecydujesz się wybrać dla siebie tę ścieżkę, prawdopodobnie zainteresuje Cię piramida żywieniowa wegetariańska.

Wiele osób uważa, że takie posiłki są monotonne, ale to stereotyp. Jeśli przyjrzysz się bliżej, okaże się, że jest ona pełna różnorodnych produktów i dań. Ułożymy dla Ciebie kompletne menu wegetariańskie z warzyw, zbóż i innych produktów pochodzenia roślinnego, dlatego nie odczujesz głodu ani chęci podjadania między posiłkami. Co więcej, osoby jedzące mięso coraz częściej zaglądają do meny wegetarian w poszukiwaniu nowych, ciekawych dań i połączeń.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.