Skarbonka

skarbonka-fit-apetit-1.jpg
znacznik1.png
ZA ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA Za każde 60 zł wydane w naszej Aplikacji FitChoice otrzymasz 1 pkt do skarbonki. Przykład: Złożyłeś zamówienie na łączną kwotę 360 zł, zatem do Twojej skarbonki trafi 6 pkt.
znacznik1.png
ZA OCENIANIE POTRAW Każdy oceniony dzień naszej diety pudełkowej to 1 punkt do skarbonki. (w przypadku diet 5 posiłków - diety 3 posiłkowe to 0,6 punkta za oceniony cały dzień).Posiłkom możesz przyznać od 1 do 5 gwiazdek oraz wpisywać swoje komentarze.
znacznik1.png
ZA POLECANIE ZNAJOMYM NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FORMA ZDOBYWANIA PUNKTÓW! Udostępniaj swój indywidualny kod rabatowy i kasuj punkty za jego wykorzystanie! Kod jest wielokrotnego użytku i uprawnia do 5% rabatu na pierwsze zamówienie. Ty za każde 60 zł wydane przy użyciu Twojego kodu dostaniesz 1 punkt do skarbonki. Tutaj sprawdzisz jak to zrobić: FitChoice
znacznik1.png
ZA ZGODY MARKETINGOWE Nie dość, że będziesz otrzymywać info o konkursach i promocjach - Twoja skarbonka powiększy się o dodatkowe 50 punktów!!!

PAMIĘTAJ - każdy zebrany punkt to 1 zł zniżki przy kolejnym zamówieniu! 

Pełny regulamin Programu znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasza Apka FitChoice kliknij tutaj.

Instrukcja działania Aplikacji dostępna TUTAJ

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.