Skarbonka

skarbonka-fit-apetit-1.jpg
znacznik1.png
ZA ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA Za każde 60 zł wydane w naszej Aplikacji FitChoice otrzymasz 1 pkt do skarbonki. Przykład: Złożyłeś zamówienie na łączną kwotę 360 zł, zatem do Twojej skarbonki trafi 6 pkt.
znacznik1.png
ZA OCENIANIE POTRAW Każdy oceniony dzień naszej diety pudełkowej to 1 punkt do skarbonki. (w przypadku diet 5 posiłków - diety 3 posiłkowe to 0,6 punkta za oceniony cały dzień).Posiłkom możesz przyznać od 1 do 5 gwiazdek oraz wpisywać swoje komentarze.
znacznik1.png
ZA POLECANIE ZNAJOMYM NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FORMA ZDOBYWANIA PUNKTÓW! Udostępniaj swój indywidualny kod rabatowy i kasuj punkty za jego wykorzystanie! Kod jest wielokrotnego użytku i uprawnia do 5% rabatu na pierwsze zamówienie. Ty za każde 60 zł wydane przy użyciu Twojego kodu dostaniesz 1 punkt do skarbonki. Tutaj sprawdzisz jak to zrobić: FitChoice
znacznik1.png
ZA ZGODY MARKETINGOWE Nie dość, że będziesz otrzymywać info o konkursach i promocjach - Twoja skarbonka powiększy się o dodatkowe 50 punktów!!!

PAMIĘTAJ - każdy zebrany punkt to 1 zł zniżki przy kolejnym zamówieniu! 

Pełny regulamin Programu znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasza Apka FitChoice kliknij tutaj.

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.