Znajź dietę dopasowaną do Twoich

potrzeb

sport13
Sport

Dieta dla osób regularnie trenujących. Zbilasowana tak aby dostarczyć organizmowi optymalną ilość makro i mikroskładników. Wspomaga regenerację powysiłkową oraz wspiera osiągnięcie założonych celów treningowych. Idealna do zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej. W codziennym jadłospisie znajdziesz posiłki tak zbilansowane aby zawierały pozycje typowo przed jak i potreningowe. Nie brakuje w niej również pełnowartościowych i sycących deserów wysokobiałkowych oraz przekąsek, które dostarczą organizmowi niezbędnego paliwa.

Dieta dostępna w pakiecie PRO - codziennie 20 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
69
ketogenna14
Keto Power

"Jedz tłuszcz by spalać tłuszcz". Dieta pudełkowa ketogeniczna z maksymalną ilością węglowodanów 10%. Gwarantuje spadek masy ciała, lepsze samopoczucie. Stosowana przy leczeniu wielu chorób. Znajdziecie w niej awokado, tłuste ryby, jajka, cała masę keto-deserów oraz wiele innych pyszności! Główną zaletą diety ketogenicznej jest jej skuteczność w leczeniu otyłości.  Dietę zamówisz m.in w Poznaniu

Dieta dostępna w pakiecie EXPERT - codziennie 25 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
79
Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.