Znajź dietę dopasowaną do Twoich

potrzeb

Dieta dla sportowca - sprawdź MENU i jadłospis
Sport

Dieta sportowca dla osób regularnie trenujących. Zbilasowana tak aby dostarczyć organizmowi optymalną ilość makro i mikroskładników. Wspomaga regenerację powysiłkową oraz wspiera osiągnięcie założonych celów treningowych. Dieta dla sportowca jest idealna do zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej. W codziennym jadłospisie sportowca znajdziesz posiłki tak zbilansowane aby zawierały pozycje typowo przed jak i potreningowe. W diecie sportowca nie brakuje w niej również pełnowartościowych i sycących deserów wysokobiałkowych oraz przekąsek, które dostarczą organizmowi niezbędnego paliwa. Dieta Sport jest dietą bez cukru - nie stosujemy zarówno cukru białego jak i brązowego, na korzyść zdrowych zamienników.

Dieta sportowca dostępna w pakiecie PRO - codziennie 20 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
69
Dieta ketogeniczna idealna na redukcję i odchudzanie
Keto Power

"Jedz tłuszcz by spalać tłuszcz". Dieta ketogeniczna pudełkowa z maksymalną ilością węglowodanów 10%. Gwarantuje spadek masy ciała, lepsze samopoczucie. Stosowana przy leczeniu wielu chorób. Znajdziecie w niej awokado, tłuste ryby, jajka, cała masę keto-deserów oraz wiele innych pyszności! Główną zaletą diety ketogenicznej jest jej skuteczność w leczeniu otyłości.  Dietę zamówisz m.in w Poznaniu

Dieta ketogeniczna dostępna w pakiecie EXPERT - codziennie 25 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
79
Perfect Match
Perfect Match

Perfect Match to perełki naszego menu. Dieta z wybranymi - według nas - największymi i najlepiej ocenianymi hitami kulinarnymi. Dodatkowo daje możliwość wyboru dań ze wszystkich dostępnych diet w naszej ofercie. Dieta Perfect Match jest dietą bez cukru - nie stosujemy zarówno cukru białego jak i brązowego, na korzyść zdrowych zamienników.

Dieta dostępna w pakiecie EXPERT- codziennie 25 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
79 zł
Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.