Bezpieczeństwo związane z epidemią COVID-19

Kochani!

W odpowiedzi na Wasze pytania związane z epidemią koronawirusa informujemy, że w Fit Apetit przestrzegamy rygorystycznych standardów bezpieczeństwa i higieny żywności.

Catering dietetyczny jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych form żywienia. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU, BEZ KOLEJEK, BEZ PUSTYCH PÓŁEK. Przebywanie w miejscach z dużą ilością osób stanowi niestety zagrożenie dla naszego zdrowia a nawet życia. Na całym świecie nie odnotowano ŻADNEGO przypadku zakażenia COVID-19 poprzez żywność. 

W naszym zakładzie produkcyjnym poza stosowanymi regularnie procedurami bezpieczeństwa wprowadziliśmy dodatkowe obostrzenia w związku z epidemią:

✅Zakład wyposażony jest w stanowiska do dezynfekcji

✅Każdy pracownik, w momencie przyjścia do pracy ma kontrolowaną temperaturę ciała oraz sprawdzany jest pod kątem ewentualnych widocznych objawów jakiejkolwiek infekcji

✅Pracownicy wykonują swoje obowiązku w odzieży ochronnej, maseczkach oraz rękawiczkach

✅Produkty zamawiane są jedynie od zaufanych dostawców przestrzegających najwyższe standardy 

Dodatkowo firma transportowa, zajmująca się dostawami Waszych pudełek wprowadziła szereg dodatkowych zabezpieczeń w celu maksymalnego ograniczenia ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronowirusa podczas bezpośredniej dostawy do klientów:

✅Przeszkolenie i pouczenie pracowników i wykonawców o podstawowych zasadach ograniczających przenoszenie się wirusa.

✅Stosowanie rygorystycznych zasad higieny związanej z myciem rąk oraz kierownic pojazdów kurierów. Kontrola tego procesu.

✅Dezynfekcja kierownicy pojazdu i rąk przed rozpoczęciem kursu kierowcy.

✅Wprowadzenie obowiązku realizowania dostaw w rękawiczkach: ochrona przed przenoszeniem wirusów związanych z dotykaniem przez kurierów klamek, drzwi, przycisków w windach etc.

✅Zakaz podawania rąk w trakcie powitania między pracownikami i osobami trzecimi.

✅Zalecenie, w miarę możliwości, utrzymywania bezpiecznej odległości między pracownikami i osobami trzecimi.

✅Codzienna kontrola pracowników pod względem ewentualnych objawów mogących świadczyć o jakimkolwiek podejrzeniu choroby.

UWAGA! Dostawy do szpitali oraz innych obiektów opieki zdrowotnej ze względów epidemiologicznych nie będą realizowane. 

Informujemy również, że nie planujemy przerw w dostawach. Nasi dostawcy nie przewidują problemów związanych z dostępnością produktów.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym Biurem Obsługi Klienta: 

biuro@fitapetit.com.pl 

607 07 90 40

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.