Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Sport

Zawartość białka
20-30%

Zawartość węglowodanów
40-45%

Tłuszcze
24-35%

Dieta sportowca dostępna w pakiecie PRO
- codziennie 35 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1000-4000 kcal

Cena od 66 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Catering sportowy

Nasz sportowy catering dietetyczny kładzie szczególny nacisk na dietę zbilansowaną, odżywiającą cały organizm, że szczególnym naciskiem na wsparcie mięśni. Tak więc, stosując się do planu odżywiania zaplanowanego przez naszego dietetyka, prowadzisz swój aktywny tryb życia, jesz smaczne jedzenie i jednocześnie tracisz na wadze. Ale tkankę tłuszczową zastępuje gęsta tkanka mięśniowa, tworząc smukłe, piękne kontury.

Co uzyskasz zamawiając sportowy catering dietetyczny?

Efektem programu odżywiania dla osób aktywnych fizycznie z naszego cateringu sportowego jest przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej, poprawa ogólnego stanu zdrowia i nabycie zdrowych nawyków żywieniowych. Przygotowane dla Ciebie posiłki dobrze wpłyną na kondycję oraz regenerację mięśni po wysiłki fizycznym.

Jeśli uznasz, że nasza sportowa dieta pudełkowa jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, uzyskasz:

 • Przestrzeganie normy spożycia białka, tłuszczu i węglowodanów.
 • Dodanie do posiłków wystarczającej ilości błonnika.
 • Wyliczenie i wprowadzenie prawidłowo wyliczonego białka na kilogram masy ciała.
 • Wykluczenie szkodliwej żywności a wprowadzenie minerałów, witamin, przeciwutleniaczy.
 • Wprowadzenie do menu dla sportowców tylko złożonych węglowodanów (niski indeks glikemiczny).
 • Całość spożywanego pokarmu będzie podzielona na co najmniej 5 posiłków, dzięki czemu unikniesz przejadania się.

Jak wygląda menu dla sportowców?

Aby zachować maksymalną ilość tak korzystnych dla zdrowia witamin i mikroelementów, lepiej preferować świeże warzywa (np. na śniadanie omlet z kozim serem, domową brioche i sałatką warzywną). Po treningu mięśnie potrzebują wysokiej jakości białka, które można pozyskać z chudej wołowiny (na obiad np.: makaron z wołowiną, szpinakiem i suszonymi pomidorami). Zamawianie cateringu dla sportowców ma na celu budowę maksymalnej masy mięśniowej i spożywanie dużych ilości białka.

Możesz również korzystać z menu sportowego, gdy potrzebujesz zmniejszyć procent tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Tutaj nacisk położymy na prawidłowy stosunek białek i wolnych węglowodanów przy minimalnym spożyciu tłuszczu. Wiemy, że tym okresie sportowcy intensywnie trenują, tworząc znaczny deficyt kalorii pochodzących z pożywienia. Odżywianie sportowe może mieć również charakter prozdrowotny i jest odpowiedni dla każdego, kto chce schudnąć, nie przestając jednocześnie uprawiać sportu. W tym przypadku w naszym sportowym cateringu dietetycznym nacisk położymy na równowagę makroelementów i zawartość składników odżywczych wystarczających do utrzymania formy fizycznej i psychicznej.

Jakie są plusy cateringu dla sportowców?

 • Dokładne oczyszczenie organizmu.
 • Budowanie masy mięśniowej.
 • Kształtowanie sportowej sylwetki.
 • Normalizacja przewodu żołądkowo-jelitowego.
 • Znaczące przyspieszenie metabolizmu.

Dosłownie od pierwszego tygodnia stosowania sportowej diety pudełkowej zaczniesz odczuwać niesamowity przypływ energii i chęć coraz większego zwiększania aktywności fizycznej. I wreszcie atrakcyjny wygląd to właśnie bonus, który decyduje o wyborze tego planu odżywiania. Wielu zwolenników zdrowego trybu życia po takiej diecie już nigdy nie wraca do swoich poprzednich nawyków.

Dlaczego warto zamówić catering sportowy?

Odpowiednio skomponowany jadłospis z naszego cateringu dla sportowców zawiera różnorodne, smaczne potrawy, dzięki którym łatwiej będzie Ci trzymać się planu żywieniowego i nie uznasz, że dieta będzie nudna. To przede wszystkim ściśle zbilansowane menu dla sportowców, która pomaga schudnąć, odżywić organizm przydatnymi mikroelementami i poprawić wygląd. Dzięki odpowiedniemu programowi odżywiania można pozbyć się wielu chorób przewlekłych lub uzyskać stan remisji. A jeśli na bieżąco będziesz przestrzegać zasad żywienia, nie będziesz mógł uzyskać nic poza korzyściami. Ponieważ jest to jedna z najbardziej zbilansowanych i zdrowych diet.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.