Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Veggie

Zawartość białka
10-15%
Zawartość węglowodanów
45-55%
Tłuszcze
25-35%
Pakiet Basic - codziennie 10 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1000-2500 kcal
Dieta roślinna

Cena od 49 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Roślinny catering dietetyczny

Plany żywieniowe oferowane przez nasz roślinny catering dietetyczny są przeznaczone dla osób, które chcą czerpać energię z warzyw i owoców, jednocześnie rezygnując z jedzenia mięsa. Opracujemy dla Ciebie jadłospis na bazie żywności takiej jak: warzywa, owoce, zboża, orzechy, nasiona, rośliny strączkowe, soję i inne źródła żywności pochodzenia roślinnego. Nie używamy barwników, wzmacniaczy smaku, konserwantów ani innych środków chemicznych.

Czy roślinny catering dietetyczny jest dla każdego?

Tak, ponieważ nie tylko roślinożercy, ale również osoby dążące do zmiany nawyków żywieniowych decydują się na wybór zdrowego odżywiania. Dietetycy z naszego cateringu roślinnego potwierdzają, że dieta roślinna pomaga zmniejszyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, otyłości. Dostarczane przez nas jedzenie jest całkowicie zbilansowane, smaczne i zdrowe, pozbędziesz się przejadania i znormalizujesz swoją dietę. Najwygodniejszym sposobem zamówienia naturalnego jedzenia jest catering w wersji roślinnej. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór dań ze świeżymi produktami roślinnymi a skomponowane zostaną na bazie nowej piramidy zdrowego żywienia.

Jakie są plusy zamawiania cateringu roślinnego?

Gruby błonnik z warzyw oczyszcza jelita z toksyn i uwalnia ścianę jelita od płytek, dzięki temu witaminy, mikro- i makroelementy dostają się do krwi w wystarczających ilościach. Uzyskasz zwiększoną odporność i poprawi się funkcjonowanie mózgu. Zamawiając nasz roślinny catering dietetyczny ograniczysz ryzyko chorób układu krążenia. Dostarczane do Ciebie posiłki w wersji Veggie mają niższą zawartość kalorii, co pomaga osiągnąć i utrzymać zdrową wagę. Zmniejsza to ryzyko otyłości i powiązanych chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca typu 2. Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który uwzględni Twoje osobiste potrzeby i opracuje zbilansowany program odżywiania.

Co przemawia za cateringiem w wersji roślinnej?

Warzywa i owoce są doskonałym źródłem witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i błonnika niezbędnych w zbilansowanej diecie. Decydując się na catering w wersji roślinnej zadbasz o zdrowie flory żołądkowo-jelitowej co pomoże Ci w utrzymaniu prawidłowej wagi. Kompleksowe działanie jedzenia roślinnego usprawnia procesy metaboliczne, przyspiesza przemianę materii i sprzyja szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Ponadto dieta roślinna oczyszcza i odmładza organizm. Dla nas ważne jest, aby zbilansować dietę i łączyć różne źródła białka, aby mieć pewność, że otrzymujesz wszystkie potrzebne aminokwasy i składniki odżywcze. Najsmaczniejsze jedzenie zapewni Ci catering roślinny dostępny dla Twojej kieszeni.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.