Konkurs "Podaj dalej"

Kochani!!! Przygotowaliśmy dla Was Konkurs. Do wygrania super atrakcyjne nagrody - luksusowe kosmetyki Balmain, zegarki, słuchawki AirPods oraz wiele więcej! Co zrobić aby wziąć w nim udział?

  1. Załóż konto na panel.fitapetit.com.pl - nie musisz mieć aktywnej diety, żeby uzyskać dostęp do swojego kodu polecającego.
  2. W zakładce polec znajomym odnajdziesz swoj kod wraz z możliwością jego szybkiego udostępnienia- oczywiście kod możesz również skopiować i wpisywać gdzie tylko chcesz z zachętą do jego wykorzystania :D.
  3. Udostępniaj swój kod zniżkowy znajomym i nieznajomym ;) Wrzucaj go na relacje, posty fora przez 10 tygodni. Każde wydane 60 zł przy użyciu Twojego kodu to 1 punkt do Skarbonki! 9 sierpnia policzymy ilość punktów jaka wpłynęła na Twoje konto w związku z poleceniami a 10 osób, które zbierze ich najwięcej otrzyma fantastyczne nagrody!

Od 1 czerwca do 9 sierpnia 2020 każdy zdobyty punkt za zamówienie z Twoim kodem rabatowym będzie zaliczany do puli konkursowej. 9 sierpnia wyłonimy 10 osób, których kod został wykorzystany najczęściej i które zebrały najwięcej punktów do Skarbonki poprzez udostępnianie swojego kodu. Dla zwycięzców przygotowaliśmy MEGA nagrody! 


1 miejsce: zegarek Damski Michael Kors o wartości 1000 pln lub zegarek męski Diesel o wartości 1000 zł

2 miejsce: Air Pods Apple o wartości 600 zł

3 miejsce: Karta upominkowa do Ikea o wartości 500 zł

4 miejsce: Słuchawki bezprzewodowe JBL o wartości 450 zł

5 miejsce: Zestaw kosmetyków do włosów BALMAIN o wartości 400 zł

6 miejsce: Smartwatch Xiaiomi Amazfit o wartości 350 zł

7 miejsce: Karta upominkowa do Douglas o wartości 300 zł

8 miejsce: Karta upominkowa Zalando o wartości 200 zł

9 miejsce: Punkty do Skarbonki o wartości 150 zł

10 miejsce: Punkty do Skarbonki o wartości 100 zł

Zwycięzców poinformujemy drogą mailową - dlatego prosimy o wpisywanie poprawnych adresów email. Ranking zwycięzców zostanie również opublikowany na naszych portalach społecznościowych.

Jak działa kod zniżkowy Skarbonki?

Kod jest wielokrotnego użytku. Klient udostępnia go w wybrany przez siebie sposób (email, FB, relacje, fora internetowe itd.), kod upoważnia do skorzystania z 5% rabatu na zamówienie. Klient zyskuje 1 punkt za każde 60 zł wykorzystane przez osobę trzecią (poleconą).

Szczegółowy regulamin dostępny tutaj

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.