Low Carb - niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa ze zwiększoną ilością białka. Składa się głównie z nabiału, owoców, warzyw oraz mięsa, dzięki czemu posiłki są sycące. Przyspiesza metabolizm i pozwala szybko schudnąć, bez głodowania. Zalety diety niskowęglowodanowej to przede wszystkim ograniczenie spożywania cukrów i skrobi. Jaki ma to wpływ na nasz organizm - okazuje się że znaczący. Kiedy unikasz cukru i skrobi, poziom cukru we krwi ulega stabilizacji. Poziom insuliny wyrównuje się co sprzyja spalaniu tłuszczu. Dieta Low Carb umożliwia nam jedzenie pysznych potraw jednocześnie ciesząc się z utraty masy ciała. Dieta Low Carb jest dietą bez cukru - nie stosujemy zarówno cukru białego jak i brązowego, na korzyść zdrowych zamienników.

4 zalety diety niskowęglowodanowej

Ograniczenie węglowodanów w diecie – co zyskujesz?

Prowadzenie zdrowego trybu życia jest najlepszym wariantem jeśli chcemy cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz organizmem zabezpieczonym przed chorobami. Uzyskanie takiego efektu nie jest jednak wcale tak łatwe jak się wydaje. Szukanie inspiracji kulinarnych, a następnie tworzenie dań wymaga sporej ilości czasu dlatego zdecydowanie lepszym wariantem jest skorzystanie z gotowych pomysłów. Chcąc uniknąć żywności przetworzonej warto zaufać ofercie przygotowanej przez nas. Dieta niskowęglowodanowa Warszawa wielokrotnie pomogła już osobom, które dążyły do poprawy swojej sylwetki ale nie tylko. Taka opcja okazuje się bardzo pomocna także w przypadku osób, które walczą z cholesterolem oraz nadciśnieniem tętniczym. Największą zaletą takiego wariantu jest fakt, że mimo ograniczenia tego składnika utrzymuje się równowagę organizmu. Zwiększona zostaje zawartość białka oraz zdrowych tłuszczy w diecie, przez co nie ma efektu utraty energii oraz siły. Zestawy dań są sycące więc nie ma ryzyka, że pojawi się głód skłaniający do sięgania po przekąski.

Jak wygląda dieta z mniejszą zawartością węglowodanów?

Wiele osób myśli, że wraz z ograniczenie węglowodanów traci się smak i przyjemność płynącą z jedzenia. Nic bardziej mylnego. Catering low carb Warszawa jest tak samo pyszny jak inne warianty, a dzieje się tak ponieważ kucharze dbają o najlepsze połączenia smakowe. W każde danie wkładają ogrom serca i pasji dlatego też efekt zaskakuje także osoby z dużymi wymaganiami. Dietetycy kontrolują, aby podział makroelementów był prawidłowy. Nasza firma dba o to, aby gwarantować swoim odbiorcom najwyższą jakość, dlatego też wszystkie dania składają się z perfekcyjnie wyselekcjonowanych produktów pochodzących od najlepszych dostawców. W pełni ograniczamy chemie w naszych posiłkach, dlatego mają one tak korzystny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie. Dieta low carb catering Warszawa to także różnorodność, dzięki której każdego dnia ma się możliwość spróbowania całkiem nowego smaku. Nie ma więc większych problemów z utrzymaniem diety, a także zachowaniem regularności w kwestii jedzenia.

Oferta spełniająca indywidualne potrzeby oraz wymagania

Nasze diety poza połączeniem smaku, estetyki podania czy składu gwarantują również elastyczność w kwestii ich tworzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne preferencje kulinarne i oczekuje czegoś innego od diety dlatego pozwalamy na drobne zmiany związane przykładowo z chęcią wyeliminowania jakiegoś artykułu spożywczego bądź zmianą adresu w trakcie trwania zlecenia. Nasi klienci mogą liczyć na to, że zestawy będą dostarczane im każdego dnia we wczesnych godzinach porannych. Catering zapakowany jest w specjalne pojemniki, dzięki którym można zabrać dania ze sobą w dalszą podróż bez obaw, że się ubrudzimy. Dodatkowo na opakowaniach umieszczone są etykiety z podstawowymi informacjami o posiłku.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.