Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Poznaj najlepsze diety z cateringu dietetycznego w Białymstoku od FitApetit a zmienisz swoje życie na lepsze!

Nasz catering dietetyczny FitApetit jest fortecą nie do zdobycia dla bakterii i wirusów, ponieważ przeciwko nim używamy najpotężniejszej broni. Ponadto stosujemy z sukcesem bezkontaktowy format dostawy i z nami jest bezpiecznie. Po drugie, wielu klientów zauważyło, że jest to bardzo wygodne, dostawca nie przekazuje jedzenia pudełkowego z rąk do rąk, a po prostu zostawia pod drzwiami. U nas możesz zamówić najlepszą dietę pudełkową, nie tylko idealną w smaku, ale również zdrową, z prawidłowo wyliczoną kalorycznością. Dostawa jedzenia dietetycznego jest sprawdzonym rozwiązaniem! Nie tracisz czasu na zakupy i przygotowywanie jedzenia, składasz zamówienie na naszej stronie internetowej i cieszysz się wolnym czasem!

Co to jest dieta pudełkowa Białystok?

Lekarze zalecają prawidłowe odżywianie, aby wzmocnić układ odpornościowy i chronić się przed chorobami.Takie zadanie spełnia nowoczesny catering dietetyczny, ponieważ gwarantuje codzienną dietę z dostawą do domu i do miejsca pracy. Zamów w FitApetit zdrowe posiłki które przygotuje dla Ciebie szef kuchni według swoich własnych przepisów kulinarnych lub korzystając z receptur światowych. Catering pudełkowy to troska o każdego klienta bez względu na cele i styl życia, dietetyk na podstawie tych czynników oraz wieku, wagi i stanu zdrowia opracowuje spersonalizowaną dietę pudełkową. Wylicza jej kaloryczność, rozkład białka, węglowodanów tłuszczów oraz dba aby użyte produkty zawierały witaminy, minerały, błonnik i przeciwutleniacze.  

Czym jest catering dietetyczny dla klientów? Na pewno wsparciem na drodze do utraty nadwagi, spalania tkanki tłuszczowej, poprawienia kondycji, zbudowania silnych mięśni, regeneracji potreningowej, ustabilizowania cukru i cholesterolu we krwi. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to złożyć zamówienie na konkretną dietę z wyborem menu. Jeżeli pojawi się problem z wyborem, można skorzystać z darmowej konsultacji z dietetykiem, który wskaże które rozwiązanie jest najkorzystniejsze. Do każdej diety znajdują się szczegółowe opisy, zdjęcia dań i tygodniowa dieta. Zrobimy wszystko, czego potrzebujesz, abyś miał możliwość zmiany swojej sylwetki, uczynienia jej bardziej ujędrnioną, smuklejszą czy wypełnioną mięśniami.

Jak wybrać catering dietetyczny Białystok?

Wybierając catering dietetyczny możesz kierować się opiniami klientów, podpowiedziami znajomych którzy korzystali już z usług lub zapoznając się opisami znajdującymi się na stronie. Najważniejsze kryteria to możliwość otrzymania profesjonalnego i bezpłatnego wsparcia od dietetyka, który na podstawie swojej wiedzy zawodowej i cech osoby dobiera indywidualną dietę pudełkową.Tylko wtedy można powiedzieć, że jest to zdrowe odżywianie nastawione na realizację swoich celów. Jeżeli jednym z priorytetów jest smak i tekstura posiłków pudełkowych, trzeba złożyć zamówienie na zestaw próbny z tanią dietą pudełkową i samodzielne przeprowadzić degustację.

W takim razie, jaki wybrać catering dietetyczny? Przede wszystkim profesjonalny, zatrudniający doświadczonych dietetyków, szefa kuchni, kucharzy i sprytnych dostawców. Takimi kanonami kieruje się nasz catering pudełkowy FitApeti, który cieszy się dużym uznaniem klientów i w 2024 roku stał się liderem na rynku usług cateringowych. W porównaniu do 2023 roku nasza firma zaczęła nabierać większego tempa w poszerzaniu oferty i doskonaleniu zawodowym pracowników.

Jeśli porównasz czas spędzony na kupowaniu gotowych sałatek lub chodzeniu do fast foodu z czasem potrzebnym na zamówienie u nas dietetycznych posiłków, zrozumiesz, że Twoje prawidłowe odżywianie z nami wchodzi na nowe tory. Dostawa zdrowej żywności będzie jeszcze szybsza, a Ty nie będziesz musiał liczyć kalorii i wybierać nowych połączeń smakowych. Oczywiście wszystkie dania różnią się smakiem i kolorem, ale tak naprawdę możemy znaleźć te, które staną się Twoimi ulubionymi, a jednocześnie nie przekroczą limitów kalorycznych. Jak układamy dietę fit? Nie tylko opieramy się na kaloryczności poszczególnych produktów i dań, ale także kierujemy się opiniami od klientów, aby menu było smaczne i urozmaicone.

Jaką polecamy dietę pudełkową w Białymstoku?

W naszej firmie cateringowej bierzemy wszystko pod uwagę. Dietetyk wraz z szefem kuchni tworzy od podstaw program żywieniowy. To jak luksusowa restauracja z tylko jednym stołem dla Ciebie. Co jest dla nas ważne? Stan zdrowia, cele, życzenia, alergie, przy tworzeniu programu ważny jest każdy szczegół. Opracowujemy menu zbilansowanych diet pudełkowych pod kątem nietolerancji pokarmowej, skazy białkowej, upodobań kulinarnych. Tworzymy jedzenie dietetyczne dla osób wymagających indywidualnego podejścia np. diabetyków, wegetarian, wegan.

Zrównoważone diety pudełkowe z wyborem menu z 10 dań do wyboru (1000 kcal-2500 kcal) - już od 49zł

 • Dieta Standard – w naszym elastycznie działającym cateringu dietetycznym dostosujemy menu do Twoich upodobań i przyzwyczajeń: możesz dokonać zamienników w swojej diecie i wyeliminować nielubiane potrawy. Bilans tłuszczów, białek i węglowodanów zostanie dopasowany dzięki czemu otrzymasz zróżnicowane jedzenie dietetyczne oddające cechy wykwintnej kuchni. Ten program żywieniowy pozwala jeść tak, jakbyś zatrudnił osobistego szefa kuchni i dietetyka.
 • Dieta Veggie – to smaczne dietetyczne jedzenie pochodzenia roślinnego. Podstawowe zasady to wykluczanie żywności pochodzenia zwierzęcego, a pozyskiwanie białka, witamin i aminokwasów z żywności roślinnej. Program wegański pomoże Ci stracić zbędne kilogramy, poprawić zdrowie i sylwetkę. Jego menu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dieta zawierała maksymalną ilość przydatnych i odżywczych składników niezbędnych do normalnego funkcjonowania organizmu.

Urozmaicone diety z dowozem z 25 daniami do wyboru (1000-4000 kcal) - już od 59 zł

 • Dieta Slimfit – przeznaczona jest do komfortowej utraty wagi bez rygorystycznych ograniczeń. Pozbycie się zbędnych kilogramów następuje w wyniku wydatku energetycznego organizmu. Spodobają Ci się zarówno dania mięsne, jak i rybne, a także docenisz lekkie desery. Stosując zbilansowaną dietę cateringową na odchudzanie tracisz na wadze, wzmacniasz swoje wyniki i zdrowie.
 • Dieta Gluten&Dairy Free – to zrównoważona fit dieta przeznaczona dla osób z nietolerancją pokarmową na gluten, nabiał i laktozę. Do przygotowania jedzenia pudełkowego używamy produktów bezglutenowych, usuwając z menu owies, pszenicę, żyto, jęczmień. Nie używamy także produktów z mleka krowiego zastępując je odpowiednikami roślinnymi.  
 • Dieta Dairy Free – to dieta z wykluczeniem mleka krowiego które powoduje skazę białkową. To posiłki dietetyczne dla ludzi z alergią na białko mleka krowiego. Wyeliminowanie czynnika sprawczego złagodzi lub usunie symptomy skazy białkowej.
 • Dieta Vegan – to typowe jedzenie pudełkowe dla wegan, którzy zrezygnowali z jedzenia wszystkich produktów odzwierzęcych zastępując je produktami roślinnymi. W menu znajdą się warzywa, owoce, rośliny strączkowe, orzechy, oleje roślinne. To dieta pozytywnie wpływająca na zdrowie.  
 • Dieta Vegetarian - polega na unikaniu jedzenia mięsa i jego przetworów. Dzięki tej zbilansowanej diecie można nie tylko zdrowo się odżywiać, ale również zredukować wagę, ustabilizować poziom cholesterolu, nie przeciążając układu pokarmowego. Zamiast mięsa, ryb i owoców morza, kucharze z naszego zdrowego cateringu dietetycznego wprowadzają do menu nabiał i jajka, warzywa, owoce, produkty zbożowe.
 • Dieta No Fish – to dieta redukcyjna dedykowana osobom, które zrezygnowały z jedzenia ryb i owoców morza. Bez tych produktów przygotowujemy urozmaicone posiłki dietetyczne z odpowiednią ilością kalorii i makroelementów. Wprowadzamy do menu chude mięso, jajka, nabiał, warzywa, owoce.
 • Dieta Pescovegetarian – polega na rezygnacji z jedzenia mięsa, ale wprowadzanie do jadłospisu ryb i owoców morza. W menu znajdą się też warzywa, owoce, produkty zbożowe, nabiał. Korzyścią stosowanie tej zdrowej diety cateringowej jest obecność kwasów Omega 3, co działa profilaktycznie na schorzenia układu krążenia.

Zbilansowane diety cateringowe z 35 daniami do wyboru (1000-4000 kcal) - już od 66 zł

 • Dieta Low Carb – to dieta niskowęglowodanowa, czyli jeden z najskuteczniejszych systemów żywieniowych ukierunkowanych na redukcję masy ciała. To dobra dieta pudełkowa która oznacza rezygnację z szybkich węglowodanów i zastąpienie ich białkami. Jej zaletą jest utrzymanie prawidłowego poziomu insuliny i obniżenie poziomu cholesterolu.
 • Dieta Keto Power – ta dieta jest odpowiednia do szybkiej utraty wagi i redukcji tkanki tłuszczowej. Jest zaprojektowana w taki sposób, aby wywołać proces ketozy – głodu węglowodanowego organizmu, podczas którego przechodzi on na alternatywne źródło żywienia – tłuszcze. Dietetyczne posiłki w jak największym stopniu eliminują węglowodany i zwiększają ilość tłuszczu, aby rozpocząć proces ketozy.
 • Dieta Sport – dietetyk z naszego zdrowego cateringu pudełkowego układa dietę sportową dla dowolnej zawartości kalorii i dostosowuje ją do Twojego harmonogramu i intensywności ćwiczeń. Liczymy kalorie i składniki odżywcze, wybieramy najlepsze produkty. Jedyne, co możesz monitorować, to stopień poprawy wyników treningu, sprawność budowania masy mięśniowej i szybkość regeneracji po wysiłki.
 • Dieta Perfect Match – to urozmaicona dieta fit stabilizującą wagę, wykorzystująca wszystkie składniki odżywcze. Warto ją zamówić po zakończonym procesie odchudzania, ponieważ skutecznie przeciwdziała pojawieniu się efektu jo-jo. To posiłki pudełkowe bogate w białka zwierzęce i roślinne, wysokiej jakości zdrowe tłuszcze i węglowodany złożone.

Najlepsze diety pudełkowe z 35 daniami do wyboru (1800-2500 kcal) – już od 66 zł

 • Dieta Dla mam karmiących – wzrost potrzeb żywieniowych kobiet w okresie laktacji jest nieco większy niż w czasie ciąży. Dzieje się tak przede wszystkim na skutek wzrostu gruczołów sutkowych i zmian morfologicznych w komórkach gruczołu sutkowego, a także wysokiej dziennej syntezy pokarmu. Podczas laktacji mobilizowany jest także tłuszcz nagromadzony w czasie ciąży. Dla kobiety karmiącej przygotujemy dietę z wyborem menu która będzie zbilansowana, bogata w składniki odżywcze i energię, przygotowana wyłącznie ze świeżych i wysokiej jakości produktów.
 • Dieta Dla kobiet w ciąży - smaczna, zbilansowana dieta z dostawą dla przyszłej mamy pozwoli nie przybrać zbyt dużo na wadze. Ważne jest, aby stosować pełną dietę: zaopatrzyć się w niezbędne witaminy, mikroelementy, a jednocześnie monitorować spożycie kalorii, aby nie komplikować ciąży dodatkowymi kilogramami. Specjaliści nakarmią Cię pysznymi daniami, które korzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie i rozwój Twojego dziecka.

Jak wygląda dostawa cateringu dietetycznego w Białymstoku?

Dostawa zbilansowanej diety pudełkowej z naszego nowoczesnego cateringu dietetycznego jest zorganizowana w taki sposób, aby zapewnić Ci jak największy komfort. Dostawcy pojawiają się pod Twoimi drzwiami w godzinach od 2 w nocy do samego rana. Wszystkie posiłki są zapakowane w wytrzymałe pudełka, które doskonale sprawdzają się w transporcie i można je bezpiecznie zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na siłownie itd. Na pudełkach znajdują się etykiety, które informują o rodzaju diety, składzie, kaloryczności i makroskładnikach. Czy można zmieniać czas i miejsce dostawy? Tak, do tego wystarczy nasza aplikacja mobilna Fit Choice.   

Ile kosztuje catering dietetyczny Białystok na miesiąc?

Miesięczny koszt zakupu diety pudełkowej z dobrego cateringu dietetycznego jest adekwatny do jakości produktów spożywczych i pracy specjalistów. Podczas składania zamówienia musisz dokonywać ważnych wyborów, które wpływają na końcową cenę posiłków dietetycznych. W zakładce Diety najpierw wybierasz odpowiedni pakiet, rodzaj diety, następnie ilość dań, kaloryczność, czas trwania dostaw i ewentualnie dostawę w weekend. Jeżeli np. wybierzesz dietę Sport w pakiecie PRO z 5 posiłkami, w kaloryczności 3500 kcal, z uwzględnieniem weekendu to całkowity miesięczny koszt wyniesie 3147 zł. Diety z niższą ilością kalorii są najtańsze, ale zawierają również niezbędne składniki odżywcze.

Czy FitApetit to jest tani catering dietetyczny Białystok?

Nie, jest to catering dla wymagających, którzy cenią sobie jakość produktów użytych do przygotowania posiłków według najlepszych receptur. Oferujemy zbilansowane posiłki pudełkowe które zawierają odpowiednią kaloryczność, makroskładniki, witaminy minerały. Szef kuchni gotuje smaczne dania o jakości restauracyjnej które cieszą się uznaniem naszych klientów. Czy może być tania dieta pudełkowa? Tak, ponieważ udostępniliśmy korzystny program lojalnościowy który służy do znacznego obniżenia kosztów zakupu naszego dietetycznego jedzenia. Składając zamówienie, oceniając dania, polecając nas znajomym otrzymujesz punkty, które gromadzą się w Twojej Skarbonce. Płacąc nimi za dietę cateringową znacznie obniżasz jej cenę, a czasami w ogóle nie płacisz. Można więc stwierdzić, że jest to najtańsza dieta z najtańszego cateringu.    

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Białystok w FitApetit?

Zasadność wyboru naszego cateringu dietetycznego FitApetit potwierdzają nasi klienci, którzy zostają z nami na długo. Uwolniliśmy ich od problemów z gotowaniem i teraz cieszą się pełnią życia delektując się smacznymi i zdrowymi posiłkami dietetycznymi. Sportowcy poprawili swoje wyniki sportowe, ich forma jest godna pozazdroszczenia i nie zamierzają wracać do dawnych nawyków żywieniowych. To również nasz sukces, ponieważ nauczyliśmy ich jak prawidłowo się odżywiać.

Zdrowe odżywianie jest podstawą uzyskania dobrego stanu zdrowia! Korzystając z jedzenia dietetycznego z naszego cateringu pudełkowego szybko będziesz cieszyć się z doskonałych efektów. Twoje posiłki będą zawierać odpowiednią kaloryczność, cały skład witamin i minerałów, odpowiedni poziom białka, węglowodanów i tłuszczów. Nie zbraknie błonnika, który tak efektywnie poprawia pracę jelit. O to wszystko dbają dietetycy i szef kuchni. Zbilansowana i zdrowa dieta pudełkowa jest wolna od tłuszczów rafinowanych, białego cukru i dodatków syntetycznych.Takie podejście do przygotowywania jedzenia pozwala na normalizację poziomu cukru we krwi i kortyzolu a także poprawę pracy układu trawiennego.

Udało się naszym ekspertom sprostać temu zadaniu i opracować programy żywieniowe zapewniające korzyści zdrowotne bez konieczności poświęcania swojego czasu na gotowanie. Złóż zamówienie na urozmaiconą dietę fit i ciesz się nowym etapem swojego wspaniałego życia. Możesz tego dokonać na stronie, mailowo, telefonicznie lub poprzez aplikację mobilną. Nie zwlekaj, zacznij już dziś walczyć o siebie!


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.