Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Sprawdź, jak catering dietetyczny Gliwice od FitApetit uwolni Cię od gotowania i zakupów!

Nasz catering dietetyczny FitApetit jest liderem na rynku branżowym, planuje, przygotowuje i dostarcza świeże, gotowe do spożycia jedzenie pudełkowe w stylu restauracyjnym. Odżywianie budowane jest według indywidualnie opracowanego planów z wyliczoną kalorycznością, co nie prowadzi do problemów zdrowotnych. Posiadamy w ofercie wiele programów - do redukcji wagi, budowania wyrzeźbionej sportowej sylwetki, unormowania stanu zdrowia. Jeśli chcesz, dostosuj swoją zdrową dietę pudełkową tak, aby produkt lub danie zostało wykluczone z Twojego menu. Nasi dietetycy i szef kuchni stoją na stanowisku, że gotowanie musi odbywać się bez konserwantów i innych środków chemicznych. Dzięki takiemu podejściu gotujemy najlepsze jedzenie dietetyczne w Polsce które wyróżnia się zbilansowaniem i doskonałym smakiem.

Co to jest dieta pudełkowa Gliwice?

Profesjonalny catering dietetyczny to usługa dostarczania zbilansowanych dietetycznych posiłków, których przygotowaniem zajmuje się szef kuchni we współpracy z dietetykiem odpowiadającym za kaloryczność i rozkład makroskładników. Nasz zespół z pasją i ogromnym zaangażowaniem codziennie dba o to, aby Twoje posiłki były w 100% zdrowe, świeże, pełne witamin i składników odżywczych. W każde pudełko wkładamy maksimum serca i miłości do zdrowego odżywiania, którym pragniemy Cię zarażać!

W FitApetit kierujemy się nowoczesnymi poglądami – trzeba jeść zdrowo i smacznie. A o kalorie, wartość odżywczą i proporcje białek, tłuszczów i węglowodanów zadbają nasi specjaliści. Cechą szczególną naszej firmy cateringowej jest to, że gotujemy wyłącznie ze świeżych produktów, bez użycia konserwantów, stabilizatorów czy GMO. Każde przygotowane danie jest umieszczane w szczelnym pudełku, co zwiększa jego bezpieczeństwo. Klienci wysoko oceniają skuteczność naszej usługi, gdyż w miarę szybko udaje im się schudnąć czy zbudować mięśnie, nie pozostając jednocześnie głodnymi.

Czym jest zdrowy catering dietetyczny dla zrównoważonego odżywiania? Minimum soli w połączeniu z różnorodnymi daniami mięsnymi i rybnymi, a także dużą ilością warzyw i owoców pomoże w zrealizowaniu każdego celu. Nasz zespół przygotowuje kompletną, urozmaiconą dietę z dowozem pod Twoje drzwi. Nasza usługa pomaga zaoszczędzić czas, zachować szczupłą sylwetkę, wydolność i poprawić zdrowie. Nasz catering stale się rozwija, w 2024 roku poszerzyliśmy nasze usługi wprowadzając atrakcyjne, zbilansowane diety pudełkowe które już spotkały się z zainteresowaniem naszych klientów. Rośnie liczba nowych odbiorców, którzy dążąc do zdrowego odżywiania postawili na nasz zespół.

Jak wybrać catering dietetyczny Gliwice?

Wybierz najwyższej jakości catering dietetyczny który ma świeże podejście do żywienia. Dietetyk dobiera program indywidualny: oczyszczający, odchudzający, sportowy lub na co dzień. Bierzemy pod uwagę Twój stan zdrowia, codzienną rutynę i ulubione potrawy. Menu fit diety zmieniamy zgodnie z Twoimi preferencjami. Tworzymy programy dla wegetarian, wegan, kobiet w ciąży i w okresie laktacji oraz wspierania leczenia wielu chorób. Już od pierwszych dni uważnie Cię prowadzimy, wspieramy radą i pomagamy osiągnąć Twój cel. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo żywieniowe, przestrzegamy norm sanitarnych i receptur. Kontrolujemy każdy szczegół gotowania i zwracamy uwagę na jakość produktów spożywczych które kupujemy tylko od sprawdzonych sprzedawców i producentów.

Jaki wybrać catering dietetyczny? Trzeba postawić na catering profesjonalnie podchodzący do kwestii układania menu zgodnie ze stanem zdrowia i celami, do gotowania tylko z wyselekcjonowanych składników według programu przedstawionego przez dietetyka. Również do realizowania terminowej dostawy gotowych posiłków dietetycznych do domu lub miejsca pracy. Jeżeli należysz do osób zapracowanych które nie mają czasu gotować, ale chcesz się prawidłowo odżywiać, wybierz nasz catering pudełkowy a my zadbamy o Twoje zadowolenie i konsekwentne realizowanie celów.

Jaką polecamy dietę pudełkową w Gliwicach w 2024 roku?

Organizm potrzebuje wszystkich rodzajów składników odżywczych do normalnego funkcjonowania. Aby zachować prawidłowy bilans makroskładników (białek, tłuszczów i węglowodanów) należy wyliczyć ich optymalną proporcję, która odpowiada Twoim celom. Tym zadaniem w naszym elastycznym cateringu dietetycznym klasy Premium zajmują dietetycy mający duże doświadczenie w żywieniu ludzi. Każda zbilansowana dieta pudełkowa z wyborem menu zostanie ściśle dopasowana do Twoich wymagań, dlatego odniesiesz zarówno korzyści zdrowotne, sportowe, ciesząc się wyjątkowym smakiem potraw.

Dobra dieta pudełkowa z 10 daniami do wyboru z pakietu Basic: 1000 kcal-2500 kcal

 • Dieta Standard to dieta fit i doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zmienić nawyki żywieniowe i rozpocząć zbilansowane odżywianie dopasowane do potrzeb Twojego organizmu. Odpowiednia kaloryczność i niezbędne składniki odżywcze pozwolą Ci utrzymaj stabilną wagę lub schudnąć a na pewno poprawić samopoczucie.
 • Dieta Veggie to posiłki dietetyczne dla wegan bez mięsa, ryb, owoców morza, nabiału i jajek przygotowane na bazie produktów roślinnych: warzywa, owoce, rośliny strączkowe, nasiona, pestki, zboża, które zawierają wystarczającą ilość składników odżywczych: witamin, białka, wapnia, żelaza, cynku.

Najlepsze diety pudełkowe z 25 daniami do wyboru z pakietów Basic i FIT: 1000-4000 kcal

 • Dieta Slimfit to skuteczna dieta pudełkowa na odchudzanie, na którą składa się różnorodność dań. Codziennie otrzymujesz 5 zrównoważonych posiłków co pozwala organizmowi nie odczuwać głodu w ciągu dnia, zmniejszając tym samym ryzyko zjedzenia szybkich przekąsek. Nasz doświadczony dietetyk dopasuje kaloryczność diety do Twojego stylu życia, stawianych sobie celów, ponadto będzie Ci towarzyszył w czasie całego programu zdrowego odchudzania.
 • Dieta Gluten&Dairy Free jest odpowiednia dla osób, dla których przeciwwskazane jest spożywanie pokarmów zawierających gluten: pszenica, owies, jęczmień, żyto. Również nietolerancja laktozy wymaga specjalnego podjęcia do jedzenia i korzystania z dietetycznych posiłków z wykluczeniem tego cukru mlecznego. Oznacza to całkowitą eliminację z menu nabiału. Teraz nie musisz myśleć o tym, co możesz zjeść. Dietetycy opracowali w pełni zbilansowane menu które pozwoli Ci schudnąć lub utrzymać stabilną wagę bez odczuwania objawów ze strony przewodu pokarmowego.
 • Dieta Dairy Free to dietetyczne posiłki dla osób z nietolerancją laktozy oraz dla osób ze skazą białkową. Laktoza to cukier mleczny, jeżeli nie zostanie strawiony może stać się pożywką dla patogennych mikroorganizmów w jelitach, powodując przykre dolegliwości. Nasza dieta uchroni Cię od tego.
 • Dieta Vegan to zbilansowana dieta z wyborem menu dla tych, którzy chcą wyeliminować produkty pochodzenia zwierzęcego: mięso, ryby, owoce morza, nabiał i jajka. Składnikami dań są produkty pochodzenia roślinnego: warzywa, owoce, strączki, nasiona, pestki, orzechy. Przestrzegając jej zasad można schudnąć i utrzymać zdrowie na dobrym poziomie.
 • Dieta No Fish to różnorodna dieta fit bez ryb i owoców morza. Jadłospis zawiera mięso, nabiał, zboża, warzywa, owoce, orzechy. Dietetyk obliczy odpowiednią kaloryczność, dzięki czemu przyniesie także efekt redukcji wagi.  
 • Dieta Vegetarian wyklucza dania mięsne i rybne, ale wprowadza do posiłków pudełkowych nabiał i jajka. To doskonała dieta z dowozem dla wegetarian, którzy chcą odżywiać w sposób zbilansowany i spożywać smaczne dania, poprawiając swoje zdrowie i wyszczuplając sylwetkę.      
 • Dieta Pescovegetarian to smaczna fit dieta, którą przygotujemy bez mięsa, ale z dodatkiem ryb i owoców morza, warzyw, roślin strączkowych, orzechów. Dieta przynosi wiele korzyści w postaci dużej zawartości kwasów Omega 3 i ograniczenia stanów zapalnych.

Najlepsze diety z wyborem menu z 35 daniami do wyboru z pakietów Basic, FIT i PRO: 1000-4000 kcal

 • Dieta Low Carb to zbilansowana dieta pudełkowa niskowęglowodanowa, która pomaga szybko stracić zbędne kilogramy. Dieta opiera się na ograniczeniu spożycia niektórych produktów spożywczych. W rezultacie organizm zaczyna szukać rezerwowych źródeł energii i zacznie zużywać podskórną tkankę tłuszczową.
 • Dieta Sport to jedzenie pudełkowe którego celem są efektywne przyrosty masy mięśniowej, utrzymanie formy lub jej wzmocnienie. Jest odpowiednia również dla osób, które chcą schudnąć prowadzić aktywny tryb życia.
 • Dieta Keto Power to dieta wysokotłuszczowa z odpowiednio wyliczoną ilością białka i ograniczeniem węglowodanów. Ten sposób odżywiania zmusza Twój organizm do wykorzystywania nagromadzonych tłuszczów jako podstawowego źródła energii. Nasza dieta cateringowa ketonowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, aby proces wchodzenia w ketogenezę przebiegał płynnie i bezpiecznie. To doskonały program dla zrzucenia nadmiernych kilogramów i spalenia tkanki tłuszczowej.
 • Dieta Perfect Match to doskonale dopasowana dieta z wyborem menu, która powstaje z różnych produktów spożywczych, zawiera perfekcyjnie wyliczoną kaloryczność, odpowiednią ilość węglowodanów, tłuszczów i białka. Utrzymasz osiągniętą masę ciała i poprawę samopoczucia.

Tanie diety pudełkowe dla kobiet z wyborem 35 dań z pakietów Basic, FIT i PRO: 1800-2500 kcal

 • Dieta dla mam karmiących to zbilansowana dieta oferowana przez nasz profesjonalny catering dietetyczny. Jej zadaniem jest dostarczenie małemu dziecku niezbędnych składników odżywczych wraz z mlekiem matki: witamin, minerałów co wzmocni jego odporność. Jest to dietetyczne jedzenie również dla mamy, ponieważ umożliwi pozbycie się nadmiernych kilogramów które odłożyły się podczas ciąży.  
 • Dieta dla kobiet w ciąży to zrównoważona dieta pudełkowa zapewniająca właściwy dobór produktów co zapewni prawidłowy rozwój dziecka, zmniejszy nadmierny przyrost masy ciała, a także ryzyko wystąpienia anemii i zaburzeń żołądkowo-jelitowych u przyszłej mamy.

Jak wygląda dostawa cateringu dietetycznego w Gliwicach?

Dostawa smacznego i urozmaiconego jedzenia pudełkowego jest bezpłatna i realizowana pod same drzwi. Posiłki dostarczamy każdego dnia w godzinach od 2 w nocy do samego rana. Potrawy pakujemy w wytrzymałe i szczelne pojemniki dzięki czemu możesz w nich podgrzewa jedzenie w kuchence mikrofalowej i przechowywać w lodówce. Każdy pojemnik jest oznakowany: naklejamy etykietę zawierającą dane o kaloryczności, składzie, rodzaju diety i makroskładnikach. Jesteśmy elastycznym cateringiem dietetycznym i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Jeżeli masz dodatkowe życzenia skontaktuj się z naszą firmą cateringową.

Ile kosztuje catering dietetyczny Gliwice na miesiąc w 2024 roku?

Koszt zakupu naszych zbilansowanych diet pudełkowych z wyborem menu jest zróżnicowany, ponieważ wpływają na to czynniki takie jak: rodzaj pakietu, rodzaj diety, ilość posiłków, kaloryczność, czas trwania, dostawy weekendowe. Wchodząc w zakładkę Diety dokonujesz swoich wyborów i automatycznie ukazują się ceny na podstawie zaznaczonych parametrów. Koszt zdrowego cateringu dietetycznego na miesiąc np. w pakiecie Fit dla diety Gluten&Dairy Free, z 5 posiłkami, kalorycznością 1500 kcal, z weekendami wyniesie 2187 zł. Biorąc pod uwagę zaoszczędzony czas, wysoką jakość produktów spożywczych cena wydaje się ekonomiczna.

Czy FitApetit to jest tani catering dietetyczny Gliwice?

Nie, jest to catering dla wymagających, którzy wiedzą czego chcą, czyli nie tylko zdrowych, ale również smacznych dań kuchni domowej oraz z innych stron świata. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy z rabatami, promocjami i kodami rabatowymi. Po ich zastosowaniu Twoim oczom ukaże się tania dieta pudełkowa w najwyższej jakości. Tak, to możliwe! Złóż zamówienie na stronie naszego cateringu pudełkowego i sam się przekonaj, czy oferujemy najtańszy produkt końcowy.  

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Gliwice w FitApetit?

Sprawdź na naszej stronie internetowej dostępne zbilansowane diety pudełkowe, dokonaj wyboru i złóż zamówienie poprzez formularz, mailowo, telefonicznie lub korzystając z naszej aplikacji mobilnej Fit Choice. Korzystając z apki możesz również zarządzać swoim menu, zmieniać czas i adres dostawy, wystawiać opinie i zbierać punkty które następnie wykorzystasz do zapłacenia rachunku.

Wybór naszego cateringu dietetycznego FitApetit jest oczywisty, ponieważ sprzedajemy tylko zdrowe i smaczne jedzenie dietetyczne dla każdego. Nasz doświadczony szef kuchni ożywił menu, dlatego Twoje kubki smakowe eksplodują z zachwytu, wystarczy, że spróbujesz zestawu testowego z popisowymi daniami. Twoim oczom ukaże się róg obfitości i różnorodności jedzenia w pudełkach, a estetyczna przyjemność płynąca ze wszystkich potraw, przyrządzonych w jakości restauracyjnej zachwyci Cię na długo. Nasz catering pudełkowy oferuje darmową dostawę zdrowych posiłków i możesz być pewien, że Twoje zamówienie dotrze we właściwym czasie do Twojego domu lub biura, oszczędzając Twój czas.

Z nami Twoja dieta cateringowa będzie urozmaicona, racjonalna, zrównoważona. A potem wszystko zależy od celów. Jedni dążą do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego, inni do poprawy zdrowia organizmu, osoby cierpiące na choroby dla zapobiegania chorobom przewlekłym a sportowcy dla poprawy wyników. Zaufaj profesjonalizmowi naszej firmy cateringowej i pozwól nam zatroszczyć się o Twoje prawidłowe odżywianie każdego dnia!


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.