Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Gola w FitApetit?

Dzisiejszy świat wymusza na ludziach szybkie tempo życia, branie odpowiedzialności za mnóstwo spraw na raz i konieczność realizowania się na każdym polu. Jednocześnie jest to świat, w którym problem otyłości czy niezdrowej żywności modyfikowanej genetycznie czy składającej się niemal z samych pustych kalorii jest coraz większy. Firma cateringowa FitApetit powstała z myślą o ludziach, którzy chcą na co dzień zapewniać sobie zdrową i zbilansowaną dietę, a jednocześnie z różnych względów nie mogą zapewnić jej sobie we własnym zakresie. Jak działa, dla kogo będzie dobra i jakie są jej największe zalety?

Dieta pudełkowa Gola - kto na niej skorzysta?

Ludzie, którzy uwielbiają gotować, cenią zdrową żywność, spędzają czas w domu i mają go wystarczająco dużo, aby codziennie szykować zdrowe potrawy, nie mają żadnych podstaw do korzystania z diety pudełkowej. Oferta firmy FitApetit skierowana jest do tych, którzy na co dzień ledwie znajdują czas na odpoczynek, a nawet jeśli mają go więcej, to wolą spożytkować poza kuchnią. Jeśli jednocześnie dbają o to, co jedzą, w ofercie firmy znajdą coś dla siebie. Catering dietetyczny jest też rozwiązaniem wszystkich osób, które nie potrafią lub nie lubią gotować. Dzięki niemu będą mogli jeść zbilansowane posiłki regularnie i bez frustrujących prób odtworzenia na pozór prostego przepisu. Ostatnią grupą ludzi, którzy chętnie korzystają z diet pudełkowych, są osoby zmagające się z dodatkowymi kilogramami. Zamawianie wyłącznie zdrowych potraw o odpowiedniej kaloryczności może okazać się wielką mobilizacją i powstrzymywać ludzi przed podjadaniem niezdrowych przekąsek.

Fit catering Gola w FitApetit - jakie są jego zalety?

Fit catering wielu osobom kojarzy się z powtarzalnością, daniami składającymi się głównie z warzyw oraz drożyzną. Tymczasem rosnące ceny za podstawowe produkty sprawiają, że w wielu przypadkach jest on o wiele bardziej opłacalny. Z kolei catering pudełkowy FitApetit oferuje dania cechujące się ogromną różnorodnością i to zarówno pod względem właściwości, jak i smaku. W ofercie znajdują się dania stworzone z myślą o osobach trenujących, karmiących matkach, kobietach w ciąży czy też osobach, które nie tolerują laktozy i glutenu. W karcie dań znajdują się też potrawy skomponowane przez ekspertów, które mają niską zawartość węglowodanów czy też wyższą zawartość białka. Te pierwsze sprawdzą się podczas diet odchudzających, a drugie podczas intensywnych treningów.

Firma cateringowa Gola - jak zamawiać?

Cały proces zamawiania posiłków jest w tym wypadku bardzo intuicyjny, w czym pomaga przejrzysta aplikacja FitChoice. Po zalogowaniu się użytkownicy mogą przeglądać kartę dań z załączonymi zdjęciami wszystkich potraw. Każda z nich jest też dokładnie opisana, dzięki czemu można dowiedzieć się wszystkiego o ich kaloryczności, indeksie glikemicznym czy też zawartości alergenów. Po opłaceniu zamówienia można spodziewać się dostawy jedzenia pudełkowego pod wskazany adres i o podanej godzinie. Warto dodać, że ocenianie potraw i polecanie aplikacji znajomym jest nagradzane punktami, które można później wykorzystać w ramach płatności.


Catering dietetyczny w innych miastach: Catering dietetyczny Nowy Sącz, Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski, Catering dietetyczny Płock, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Sosnowiec

woj. opolskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.