Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Grochów w FitApetit?

Dieta pudełkowa to wygodna opcja dla wszystkich osób, które nie mają talentu do gotowania, nie dysponują odpowiednią ilością czasu, aby to robić, czy też potrzebują zewnętrznej motywacji do tego, aby zadbać o formę. Firma cateringowa FitApetit wychodzi naprzeciw potrzebom najróżniejszych klientów, którzy na co dzień chcą bez wysiłku i starty czasu zapewniać sobie dania w niczym nie ustępujące daniom restauracyjnym, za to zawierające składniki odpowiednie w danym przypadku. Co warto o niej wiedzieć i dlaczego warto z niej korzystać?

Jak wygląda dieta pudełkowa Grochów w FitApetit?

Na tle wielu firm wyróżnia ją przede wszystkim ogromna różnorodność, co przekłada się nie tylko na walory smakowe, ale również na możliwość dostosowania diety do własnych upodobań. Jedzenie pudełkowe w tym wypadku obejmuje śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje, na które składają się zarówno tradycyjne dania polskie, jak i kuchnia włoska, izraelska czy orientalna. Z pomocą ekspertów udało się stworzyć kilkadziesiąt różnych potraw, na które składają się zarówno śródziemnomorska pita z warzywami i serem, jak i włoska zupa z ciecierzycą, makarony czy lasagne z pieczonymi warzywami. Taki jadłospis to namacalny dowód na to, że catering dietetyczny może być nie tylko zdrowy, ale i smaczny.

Dla kogo przeznaczony jest fit catering Grochów?

Fit catering to znakomita opcja dla osób, które w związku z pracą lub obowiązkami codziennymi nie mają czasu na gotowanie często czasochłonnych potraw, ale pragną zapewnić sobie optymalną i dostosowaną do własnych potrzeb dietę. Diety pudełkowe znajdują również zastosowanie wśród osób, które spędzają większość czasy na siłowniach, a więc na przykład dla trenerów personalnych, którzy mogą wybrać zestaw dań stworzonych z myślą o klientach intensywnie trenujących. Nieregularne godziny pracy i czas konieczny na regenerację można zaoszczędzić, zamawiając jedzenie z dostawą pod wskazany adres. W ofercie cateringu pudełkowego FitApetit znajdują się również dania przygotowane z myślą o osobach, które nie tolerują laktozy i gluteny, karmiących mamach lub kobietach w ciąży czy też z myślą o weganach.

Firma cateringowa Grochów - jak zamawiać jedzenie do domu?

Firma FitApetit oferuje zestawy posiłków na cały dzień, które w łatwy sposób można zamówić do domu czy miejsca pracy. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji FitChoice i podać dane teleadresowe. Kolejnym krokiem jest wybór posiłków z karty dań. Można wybrać obiad, zestaw trzech lub czterech posiłków, a także komplet potraw na cały dzień, na który składają się dwa śniadania, obiad, podwieczorek i kolacja. Po opłaceniu zamówienia zostanie ono dostarczone na wskazany adres o określonej w aplikacji godzinie. Dodatkową zaletą korzystania z aplikacji jest fakt, że wszelka aktywność jest w niej nagradzana. Tak zwane fitcoiny przyznawane są nie tylko za złożenie zamówienia, ale również za wystawianie ocen potrawom i polecanie aplikacji znajomym. Odpowiednia ilość fitcoinów pozwala na opłacanie nimi kolejnych zamówień.


Dieta pudełkowa w innych miastach: Catering Ostrów Wielkopolski, Catering Płock, Catering Rzeszów, Catering Sosnowiec, Catering Tomaszów Mazowiecki

woj. lubuskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.