Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Nakło - dlaczego warto z niego skorzystać.

Dieta pudełkowa Nakło - jakie są jej zalety.

Catering pudełkowy pojawił się na polskim rynku już jakiś czas temu, jednak dopiero w ostatnich latach doczekał się rozkwitu swojej popularności. Fakt ten nie dziwi - rosnące tempo życia, coraz dłuższe dojazdy do pracy i permanentny brak czasu coraz częściej skłaniają ludzi do szukania alternatywnych sposobów na odzyskanie dodatkowych minut w codziennym grafiku. Dieta pudełkowa, oferująca dostawę zbilansowanych, przygotowanych na cały dzień posiłków bezpośrednio pod drzwi zamawiającego, dla niejednej osoby okazała się być ratunkiem od godzin spędzonych w kuchni i maratonów po sklepach spożywczych. Z uwagi na to, iż posiłki komponowane są przez doświadczonych specjalistów, catering dietetyczny stanowi również świetne rozwiązanie dla osób wymagających przestrzegania ścisłych zaleceń żywieniowych lub dla których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawa stanu zdrowia. Wbrew pozorom decyzja o przejściu na jedzenie pudełkowe nie musi się także wiązać się ze wzrostem kosztów ponoszonych na nasze wyżywienie - dzięki starannie zaplanowanym, sycącym potrawom spada u nas chęć podjadania między posiłkami i dzielniej opieramy się zakupowym pokusom. Różnorodność oferowanych w ramach diety pudełkowej dań oraz sposób ich podania redukują również potrzebę częstych wizyt w restauracjach.

Dlaczego warto zdecydować się na fit catering Nakło w FitApetit?

Samodzielne ułożenie zbilansowanej, zróżnicowanej diety przy jednoczesnym braku wiedzy specjalistycznej jest zadaniem niezwykle trudnym, dlatego dobrze powierzyć je doświadczonym dietetykom. Diety pudełkowe oferowane przez FitApetit opracowywane są przez specjalistów w dziedzinie żywienia, dzięki czemu przygotowane posiłki zawierają wszystkie niezbędne składniki we właściwych proporcjach, nie znajdziemy w nich też sztucznych dodatków i ulepszaczy. FitApetit zapewnia możliwość skorzystania z dodatkowych rozwiązań, dzięki którym wybrana przez nas dieta pudełkowa będzie idealnie dobrana do naszych preferencji i zapotrzebowania energetycznego. W oparciu o udzielone przez nas informacje, dotyczące m.in. naszej wagi, wzrostu, aktywności fizycznej oraz założonego celu, specjalny kalkulator pomoże nam wyliczyć zalecaną podaż kalorii oraz dobrać odpowiednią dietę i liczbę posiłków (do wyboru są pakiety uwzględniające sam obiad, 3 lub 5 posiłków). Dostępne w ofercie Fit Apetit jedzenie pudełkowe dopasowane jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Wachlarz możliwości jest szeroki - firma cateringowa oferuje możliwość dowozu posiłków m.in. dla osób z nietolerancjami pokarmowymi (np. bezglutenowych czy beznabiałowych), wegańskich i wegetariańskich (w mniej lub bardziej restrykcyjnych wariacjach), ketogenicznych, ubogich / bogatych w węglowodany, dla osób odchudzających się, uprawiających sport czy też przeznaczonych dla kobiet karmiących i będących w ciąży. Decydując się na wykupienie określonego planu żywieniowego nie jesteśmy jednak skazani na monotonię - posiłek, który nie do końca odpowiada naszym preferencjom smakowym, można z łatwością zmienić za pomocą dedykowanej aplikacji FitChoice na inną z kilkunastu dostępnych na dany dzień opcji. Aplikacja umożliwia również dokonywanie zmian w zakresie samej dostawy - za jej pośrednictwem mamy możliwość zmienić adres odbioru na całe zamówienie lub na wybrany dzień (FitApetit umożliwia dowóz posiłków do ponad 1500 miast i miejscowości zlokalizowanych w większości rejonów w kraju), co jest niewątpliwym ułatwieniem m.in. dla osób, od których wykonywana praca wymaga dużej mobilności.

Firma cateringowa Nakło - na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

W obliczu coraz większej liczby dostawców oferujących catering dietetyczny dobra firma cateringowa powinna wyróżniać się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta. Osoby zamawiające regularnie jedzenie pudełkowe cenią sobie nie tylko urozmaiconą ofertę posiłków, lecz również elastyczność i możliwość wprowadzania zmian do zamówienia i adresu dostawy. Przy wyborze firmy oferującej diety pudełkowe warto kierować się również jakością oferowanych dań, którą zweryfikować można zamawiając zestaw próbny lub zapoznając się z opiniami osób, które skorzystały już z usług danego dostawcy. Nie bez znaczenia jest również cena, która powinna wynikać bezpośrednio z jakości oferowanych usług i produktów wykorzystanych do skomponowania diety, a także liczby zamówionych posiłków. Dodatkowym plusem na korzyść danej firmy będzie to, czy przewiduje w swojej ofercie programy lojalnościowe i zniżki dla osób regularnie korzystających z jej usług. Dla osób ceniących sobie ekologiczne podejście z pewnością ważnym czynnikiem wpływającym na decyzję o skorzystaniu z usług danej firmy cateringowej będzie to, czy zapewnia ona możliwość dostawy posiłków w eko opakowaniach podlegających recyclingowi.


Dieta pudełkowa w innych miastach: Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Siedlce, Dieta pudełkowa Siemianowice Śląskie, Dieta pudełkowa Słupsk

woj. podkarpackie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.