Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Sprawdź, jaki sposób znalazł catering dietetyczny Piaseczno od FitApetit na zdrowe i smaczne posiłki!

W naszym nowoczesnym cateringu dietetycznym rozumiemy, że w szalonym tempie współczesnego życia nie masz czasu na przemyślenie zbilansowanej i zróżnicowanej diety na każdy dzień, dlatego wzięliśmy to na siebie. FitApetit to usługa polegająca na planowaniu, gotowaniu i dostarczeniu dla Ciebie urozmaiconej diety pudełkowej. Tworząc każdą dietę bierzemy pod uwagę nie tylko kaloryczność potraw, ale także możliwość wzbogacenia organizmu w mikroelementy, witaminy i błonnik. Dokładnie kontrolujemy jakość produktów spożywczych, kupując od zaufanych producentów, ponadto dbamy o świeżość i przyjazność dla środowiska.

Co to jest dieta pudełkowa Piaseczno?

Elastyczny catering dietetyczny to firma zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem programów żywieniowych nastawionych na różne cele, gotowaniem dań o jakości restauracyjnej i darmowym dostarczaniem ich do domu lub miejsca pracy. Wszystkie zdrowe diety pudełkowe z wyborem menu od FitApetit opracowywane są wspólnie z dietetykiem i szefem kuchni, dzięki czemu powstają posiłki z indywidualnie obliczoną kalorycznością i stworzone specjalnie dla Ciebie.

Czym jest catering dietetyczny nastawiony na profesjonale świadczenie usług? Naszym głównym zadaniem podczas tworzenia smacznego jedzenia pudełkowego i gwiazdą przewodnią jest troska, którą chcemy Ciebie otaczać. Właśnie temu poświęciliśmy swój projekt tzn. dbaniu o ciało i duszę, świadomemu stylowi życia i pełnemu szacunku podejściu do emocji. Nasz zespół nie goni za szalonymi wolumenami w liczbie diet. Ważne jest coś zupełnie innego, aby w każdej diecie fit emanował smak, abyś czuł się zdrowy i szczęśliwy, miał poczucie, że przygotowujemy menu jak dla siebie, tylko to, co najlepsze.

Jak wybrać catering dietetyczny Piaseczno?

Prawidłowy wybór cateringu dietetycznego wymaga znajomości charakteru świadczonych usług. Postawą jest skalkulowana dieta pudełkowa opracowana przez doświadczonego dietetyka zgodnie z Twoim stanem zdrowia, preferencjami smakowymi, wagą, wiekiem, stylem życia i celami jakie chcesz osiągnąć. Menu musi składać się z urozmaiconych posiłków, dzięki czemu dieta nie znudzi się i będziesz ją stosował wystarczająco długo, aby uzyskać pożądane efekty. Dobre dietetyczne posiłki wspierają podczas utraty wagi i spalania tkanki tłuszczowej, budowania masy mięśniowej, normowania cukru i cholesterolu we krwi, itd.

Jaki wybrać catering dietetyczny, aby uzyskać indywidualnie menu? Specjaliści z naszej profesjonalnej firmy cateringowej ułożą dla Ciebie zrównoważoną dietę zgodnie z Twoimi celami, życzeniami, ograniczeniami dietetycznymi i preferencjami. Uwzględnimy zalecenia dietetyka. Wykluczmy niekochane potrawy lub produkty na które masz alergie lub występuje nietolerancja pokarmowa. Wybierając nasz smaczny catering pudełkowy Twoja dieta z dowozem zostanie w pełni zbilansowana pod względem kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów. Jeśli nadal zastanawiasz się, jak się prawidłowo odżywiać, jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, skontaktuj się z nami. Samodzielne ułożenie jadłospisu jest możliwe, ale trzeba będzie poświęcić sporo czasu na poszukiwanie przepisów kulinarnych i wyliczanie kaloryczności oraz makroskładników. Nie sięgaj jednak po fast-foody, nie martw się, że nie dasz rady zrzucić nadmiernych kilogramów i uzyskać lepszej kondycji. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z naszym nowoczesnym cateringiem a, my postaramy się rozwiać Twoje troski.  

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Piaseczno w FitApetit w 2024 roku?

Posiłki z naszego cateringu dietetycznego FitApetit dostarczamy w specjalnych pojemnikach, które zachowują świeżość żywności. Można je przechowywać w lodówce a dania odgrzewać w nich w kuchence mikrofalowej! Nasi dietetycy twierdzą, że odżywianie jest sprawą pierwszoplanową, dlatego na Twoje życzenie opracujemy spersonalizowaną dietę, czyli szytą na miarę. Pamiętaj, że nie da się zmienić swojego zdrowia bez zmiany nawyków żywieniowych. Dlatego polecamy nasze zrównoważone programy żywieniowe na bazie których tworzymy najlepsze diety pudełkowe z wyborem menu.

Pewna wskazówka! Co 35 dni organizm odnawia się tzn. tworzy nowe komórki z tego, co jemy. Dlatego odżywianie jest podstawą Twojego powrotu do zdrowia. Skorzystaj z tego prostego i skutecznego narzędzia, aby utrzymać i przywrócić zdrowie. A jeśli chcesz opracować indywidualny program żywieniowy, zawsze możesz zgłosić się do naszego dietetyka na darmową konsultację! Indywidualna dieta cateringowa to przygotowanie specjalnego menu w oparciu o Twoje życzenia i preferencje. Możesz wykupić program na dowolną liczbę dni i według własnego uznania, wybrać dostawę na kilka dni z rzędu lub w dowolnych terminach.

Zamawianie jedzenia dietetycznego, monitorowanie menu jest proste i szybkie, jeżeli zainstalujesz na swoim telefonie naszą aplikację mobilną Fit Choice. Bez względu na to, gdzie obecnie się znajdujesz możesz złożyć zamówienie, zmienić czas i adres dostawy. Korzystając z aplikacji samodzielnie wybierasz menu, możesz oceniać otrzymane potrawy, masz dostęp do funkcji zapraszania znajomych z kodem rabatowym. Z naszą apką swobodnie korzystasz z programu lojalnościowego, zbierasz punkty i płacisz mniej za zamówione gotowe posiłki dietetyczne. Osoba korzystająca z Twojego kodu otrzymuje 10% zniżki a Ty zapełniasz swój portfel punktami, czyli Fitcoinami

Jaką polecamy dietę pudełkową w Piasecznie w 2024 roku?

Najlepszy catering dietetyczny FitApetit zapewni Ci dostęp do zdrowych diet pudełkowych z wyborem menu. Ich zamówienie jest proste, ponieważ dokonujesz tego za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej, mailowo, telefonicznie lub za pomocą wspomnianej aplikacji. Wybierz jedną dietę fit bądź samodzielnie skomponuj swoje menu.

Chcesz każdego dnia wybierać dietę spośród 10 dań z pakietu Basic - 1000 kcal-2500 kcal?

 • Dieta Standard to program żywieniowy który ułożymy zgodnie z Twoimi celami, życzeniami, ograniczeniami dietetycznymi i preferencjami. Podstawą Twojej diety będzie zbilansowany program żywieniowy składający się z 5 posiłków z szerokim wyborem składników: warzyw, zbóż, owoców, ryb, mięsa, owoców morza, nabiału. To doskonała dieta z dowozem przywracająca i utrzymująca zdrowie, redukująca wagę. Jeśli chcesz monitorować jakość żywienia i bilans składników odżywczych, jest to optymalny wybór.
 • Dieta Veggie jest przeznaczona dla osób wykluczających spożywanie produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeśli wybierzesz tą fit dietę, Twoje menu uzupełnimy w białka, tłuszcze i węglowodany za pomocą produktów pochodzenia roślinnego. Jadłospis zostanie opracowany z uwzględnieniem wszystkich potrzeb żywieniowych Twojego organizmu.

Chcesz każdego dnia wybierać dietę spośród 25 dań z pakietów Basic i FIT – 1000-4000 kcal?

 • Dieta Slimfit to zrównoważone jedzenie pudełkowe z menu zaprojektowanym tak, aby zawierało pełną gamę elementów niezbędnych do zdrowego funkcjonowania wszystkich układów organizmu. Wartość energetyczna codziennej diety tworzy deficyt kaloryczny wystarczający do utraty wagi i spalania tkanki tłuszczowej. Slim Fit kształtuje nawyki żywieniowe.
 • Dieta Gluten&Dairy Free dostarczana przez nasz catering pudełkowy, nie zawiera w swoim składzie glutenu, nabiału i laktozy. Program został stworzony z myślą o osobach z nietolerancją laktozy i glutenu, z wykluczeniem produktów zawierających te składniki, a także dla tych, którzy chcą przedłużyć młodość i poprawić ogólną kondycję organizmu. Menu tej diety cateringowej dodaje energii, poprawia samopoczucie, kondycję skóry i włosów.
 • Dieta Dairy Free to dieta eliminująca z jadłospisu białko mleka krowiego które prowadzi do skazy białkowej. W tym przypadku białko nie jest trawione i traktowane przez organizm jako zbędny produkt przemiany materii. Prowadzi do problemów z układem pokarmowym i schorzeń dermatologicznych. Włączymy do diety pudełkowej więcej białka roślinnego i błonnika, aby zapewnić lepsze wchłanianie pokarmu.
 • Dieta Vegan to jedzenie dietetyczne nie zawierające żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Oznacza to, brak mięsa, ryb, produktów mlecznych, jaj. Brak białka zwierzęcego rekompensują tutaj rośliny strączkowe, orzechy, nasiona i inne pokarmy bogate w białko roślinne.
 • Dieta No Fish to zastąpienie ryb, potrawami z mięsa, warzyw, nabiału, owoców które będą urozmaicone i wysokiej jakości. Dietetyczne posiłki bez ryb zawsze planuje nasz dietetyk dbając o równowagę białek, tłuszczów i węglowodanów według normom kalorycznych.
 • Dieta Vegetarian to menu przygotowane przez dietetyka z naszej firmy cateringowej, oparte na pokarmach roślinnych z dodatkiem jaj i mleka. Takie jedzenie dietetyczne jest smaczne, urozmaicone i jednocześnie zdrowe.
 • Dieta Pescovegetarian z naszego cateringu pudełkowego to program przeznaczony dla osób, które wykluczyły ze swojej diety mięso, a mimo to spożywają ryby, owoce morza i jajka. Stworzyliśmy zbilansowane menu, które zaskoczy Cię różnorodnością i doda energii zdrowymi i wysokiej jakości produktami!

Chcesz każdego dnia wybierać dietę spośród 35 dań z pakietów Basic, FIT i PRO – 1000-4000 kcal?

 • Dieta Low Carb o idealny wybór dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i stworzyć sylwetkę swoich marzeń. Kluczem do sukcesu jest minimum węglowodanów, tłuszczów, a maksimum błonnika i białek. Dieta niskowęglowodanowa staje się ratunkiem, pomagając pozbyć się tkanki tłuszczowej zwiększając siłę mięśni.
 • Dieta Sport to najlepsza dieta pudełkowa dla sportowców oraz osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki zbilansowaniu białek, tłuszczów i węglowodanów pomoże zawodowym sportowcom utrzymać wagę, a początkującym zyskać masę mięśniową. Pozwala naładować energię na długi czas, skutecznie uprawiać sport zarówno siłowy, jak i aerobowy a także spowalnia procesy starzenia.
 • Dieta Keto Power to elastyczna dieta pudełkowa z wyborem menu. Program żywieniowy zapewnia aktywację i przyspieszenie procesów metabolicznych, utratę płynów oraz szybką utratę złogów tłuszczu. Ponieważ proces trawienia białek jest znacznie bardziej złożony niż tłuszczów i węglowodanów, wymaga to większego wysiłku i energii, co wiąże się z koniecznością wykorzystania własnych zapasów tłuszczu. To doskonały program odchudzający.
 • Dieta Perfect Match to idealnie dopasowana dieta cateringowa spełniająca normę kaloryczną, zbilansowana pod względem białek, tłuszczów, węglowodanów. Menu jest urozmaicone i smaczne. Można schudnąć, utrzymać masę ciała, poprawić zdrowie i nastrój.

Chcesz każdego dnia wybierać dietę spośród 35 dań z pakietów Basic, FIT i PRO - 1800-2500 kcal?

 • Dieta dla mam karmiących do najlepsza dieta pudełkowa dla kobiet w czasie laktacji. Z menu wykluczyliśmy produkty alergizujące, wszelkie barwniki i konserwanty. Dieta zapewni matce wszystko, co niezbędne do stabilnej laktacji mlecznej. W programie zwróciliśmy także uwagę na produkty zawierające kwas foliowy, wapń i cynk, które poprawiają funkcje rozrodcze.
 • Dieta dla kobiet w ciąży to zdrowe jedzenie pudełkowe które zawiera niezbędną ilość składników odżywczych, witamin i minerałów dla prawidłowego rozwoju dziecka i utrzymania zdrowia matki w każdym trymestrze ciąży. Dzięki temu kobieta w ciąży będzie mogła spokojnie kontrolować dynamikę wagi i łatwiej wrócić do formy po urodzeniu dziecka.

Jak wygląda dostawa cateringu dietetycznego w Piasecznie?

Dostawa zbilansowanej diety pudełkowej z naszego zdrowego cateringu dietetycznego jest darmowa, wygodna i zawsze na czas. Składasz zamówienie i czekasz na przyjazd dostawcy, który dowozi jedzenie dietetyczne w godzinach od 2 w nocy do samego rana. Wszystkie dania pakujemy w szczelne pojemniki i naklejamy etykiety, na których umieszczamy takie informacje jak: rodzaj diety, kaloryczność, rozkład makroskładników. Jeżeli chcesz mienić adres lub czas dostawy skorzystaj z naszej aplikacji i zarządzaj swoją dietą.

Ile kosztuje catering dietetyczny Piaseczno na miesiąc w 2024 roku?

Ceny naszych urozmaiconych posiłków dietetycznych są zróżnicowane, ponieważ zawierają różną kaloryczność, rodzaj programu, ilość posiłków, długość trwania zamówienia i ewentualne dostawy weekendowe. Na przykład zamawiając najtańszy pakiet Basic z dietą Standard na miesiąc, 5 posiłków dziennie, w kaloryczności 1200 kcal, koszt miesięczny cateringu dietetycznego to 1590 zł, koszt dzienny to 53 złote. To tania dieta pudełkowa o jakości restauracyjnej, zawierająca odpowiednią ilość makroskładników, minerałów, witamin, błonnika, aminokwasów i przeciwutleniaczy.

Czy FitApetit to jest tani catering dietetyczny Piaseczno?

Nie, jest to catering dla wymagających, czyli osób, które dążą do zmiany stylu życia i nawyków żywieniowych i chcą jeść zdrowo i smacznie. Nawet najtańsze diety pudełkowe są profesjonalnie opracowane przez naszego dietetyka dopasowane kalorycznie do danej osoby i przygotowane z najwyższej jakości produktów bez sztucznych barwników i ulepszaczy smaku. Czy tania dieta pudełkowa ma prawidłowy rozkład makroelementów? Oczywiście, każdą zbilansowaną dietę cateringową komponuje dietetyk i wylicza zarówno jej kaloryczność jak i wartość białka, tłuszczów i węglowodanów. Czy najtańszy catering pudełkowy jest odpowiedni dla sportowców i osób na redukcji wagi? Tak, każdy może skorzystać z usług cateringowych FitApetit i realizować swoje cele, poprawiać stan zdrowia, smacznie i zdrowo się odżywiać. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów!   


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.