Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Dieta pudełkowa Sokołów Podlaski zrzuci z Ciebie zbędne kilogramy

Dieta pudełkowa Sokołów Podlaskiukładana jest przez najwyższej klasy specjalistów z zakresu dietetyki

Jest wiele diet, ale zbędne kilogramy nie chcą dać się zrzucić z naszych ciał. Dieta pudełkowa potrafi sobie z nimi poradzić.

Powiedzmy najpierw, że dieta rozumiana jest, jako sposób żywienia się człowieka z ustalonym doborem pokarmów dostosowanym do jego płci, wieku, stanu zdrowia, trybu życia i rodzaju pracy, a jej zadaniem jest zaspokojenie wszystkich potrzeb pokarmowych i energetycznych człowieka.

Skąd nazwa dieta pudełkowa? Ano od pudełek, w które pakowane są posiłki dostarczane przez catering pudełkowy. Już pewnie myślisz, że to bardzo drogie rozwiązanie? Cóż, może niezbyt tanie, ale zważywszy skuteczność tej diety, warto zainwestować w nią paręset złotych dziennie, szczególnie, że na posiłki przygotowywane samemu czy też kupowane w restauracjach nie wydajemy dużo mniej, i co najważniejsze, tyjemy albo w najlepszym przypadku utrzymujemy stałą wagę. Co jednak z nią zrobić, że choć waga stała, to jednak o wiele kilogramów przekracza normę? Masz proste rozwiązanie, zamów naszą dietę pudełkową https://www.fitapetit.com.pl/ .

Catering dietetyczny Sokołów Podlaski zdejmie z Ciebie obowiązek przygotowania posiłków

Posiłki przygotuje za Ciebie wyspecjalizowany Fit catering Sokołów Podlaski, a Ty, czas który zajmowało przygotowywanie posiłków możesz poświęcić na coś innego. Do domu catering dostarczy Ci 5 estetycznie zapakowanych, pełnych walorów organoleptycznych, zbilansowanych i o odpowiedniej liczbie kalorii, posiłków. Firma cateringowa Sokołów Podlaski zapewnia, że posiłki przygotowywane są z najlepszych produktów i z rygorystycznym przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Jedzenie pudełkowe jest nie mniej smaczne niz domowe, szczególnie, kiedy samym nam bardzo daleko do kulinarnego mistrzostwa, a tym co wychodzi nam najlepiej, to zagotowanie wody do herbaty.

Dieta pudełkowa Sokołów Podlaski z dostawą oznacza nie tylko redukcję masy ciała ale także:

- oczyszcza organizm,- przy odpowiednio dobranej kaloryczności może być pomocna sportowcom,- mogą ją stosować także kobiety w ciąży,- strzeże przed niedoborami pokarmowymi, jakie mogą się zdarzyć przy żywieniu domowym.Podkreślmy to, że dieta pudełkowa jest ( jak być każda powinna) zbilansowana (zrównoważona) , to znaczy taka, która zaspokaja potrzeby żywieniowe organizmu dostarczając mu odpowiednich ilości składników ze wszystkich grup pokarmowych piramidy żywieniowej, pozwalających na pokrycie potrzeb energetycznych, mineralnych i witaminowych. Rzecz jasna, dieta taka będzie nieco inna u osób dotkniętych jakimś schorzeniem niż u zdrowych, bo osoby te mają różniące się nieco potrzeby pokarmowe.

Diety pudełkowe są bardzo zróżnicowane

Zwykle proponowane są następujące ich warianty kaloryczne: 1000 kcal, 2000 kcal, 1500 kcal,1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal. Zajdzie tu coś dal siebie i osoba bardzo aktywna, która wcale nie zamierza schudnąć czy też taka, która ma specjalne wymagania wobec diety, niekoniecznie dotyczące jej kaloryczności. Catering dietetyczny Sokołów Podlaski z dostawą zwykle proponuje następujące rodzaje (lub niektóre z nich) diet:

 • bezglutenowa - jej istotą jest wyeliminowanie wszystkich produktów, które zawierają gluten, czyli sporządzonych na bazie pszenicy, orkiszy, płaskurky, samopszy), jęczmienia, żyta owsa oraz wszystkich produktów z ich dodatkiem.
 • bezlaktozowa - generalnie bez meka i produktów mlecznych, bo te zawierają laktozę, tj. cukier, którego dany organizm nie toleruje.
 • ketogeniczna - opiera się na przewadze tłuszczów w diecie, niskiej zawartości węglowodanów i ograniczonej podaży białka.
 • paleo - nawiązuje do diety prehistorycznych ludzi w paleolicie opartej głównie na: warzywach, owocach, jajkach, orzechach, mięsie, rybach i grzybach. Wyklucza się z niej zboża, rośliny strączkowe, nabiał i produkty gotowe, przetworzone.
 • wegetariańska - Klasyczna dieta wegetariańska wyklucza z pożywienia pokarmy mięsne, ogranicza się wyłącznie do pokarmów pochodzenia roślinnego np. z roślin zbożowych, strączkowych, oleistych, warzyw i owoców, grzybów, orzechów.
 • wysokobiałkowa - jej idea sprowadza się spożywania dużej ilości białek przy małej ilości tłuszczów. Ale uwaga:j nie dłużej niż przez 3 - 4 tygodnie, bo może zaszkodzić, doprowadzając do zakwaszenia organizmu, a w efekcie do nadmiernego obciążenia nerek i trzustki.
 • bez ryb - wyklucza się z niej ryby i produkty z nich pochodzące.
 • detox - oparta głównie na warzywach,
 • sirt (Adele) - spowalniająca proces starzenia się organizmu,
 • o niskim indeksie glikemicznym - wskazana dla osób z insulinoopornością, chorych na cukrzycę i z chorobami układu krążenia. Unika się w niej posiłków, które gwałtownie podnoszą poziom glukozy we krwi.
 • dla aktywnych - jej kaloryczność dobierana jest do poziomu aktywności fizycznej osoby, która chce ją stosować.

Trochę zaletach cateringu dietetycznego

Dieta pudełkowa ma szereg zalet, jak przykładowo:

 • oszczędność czasu na robienie zakupów i gotowanie,
 • wygoda,
 • zapewnione pełnowartościowe menu,
 • możliwość dobrania diety do swoich potrzeb
 • urozmaicone i ciekawe posiłki, często z modnymi produktami spożywczymi,
 • przywraca dobre samopoczucie i dobry sen.

Czy z diety pudełkowej można nie skorzystać? Hm, można, ale czy warto?


Catering dietetyczny w innych miastach: Dieta pudełkowa WarszawaDieta pudełkowa WrocławDieta pudełkowa Kraków - Dieta pudełkowa ŁódźDieta pudełkowa KatowiceDieta pudełkowa Poznań.

woj. mazowieckie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.