Znajź dietę dopasowaną do Twoich

potrzeb

Dieta Low Carb - Dieta niskowęglowodanowa idealna na redukcję w dobrej cenie
Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa ze zwiększoną ilością białka. Składa się głównie z nabiału, owoców, warzyw oraz mięsa, dzięki czemu posiłki są sycące. Przyspiesza metabolizm i pozwala szybko schudnąć, bez głodowania. Zalety diety niskowęglowodanowej to przede wszystkim ograniczenie spożywania cukrów i skrobi. Jaki ma to wpływ na nasz organizm - okazuje się że znaczący. Kiedy unikasz cukru i skrobi, poziom cukru we krwi ulega stabilizacji. Poziom insuliny wyrównuje się co sprzyja spalaniu tłuszczu. Dieta Low Carb umożliwia nam jedzenie pysznych potraw jednocześnie ciesząc się z utraty masy ciała. Dieta Low Carb dostępna jest  również w Krakowie. Dieta Low Carb jest dietą bez cukru - nie stosujemy zarówno cukru białego jak i brązowego, na korzyść zdrowych zamienników.

Dieta niskowęglowodanowa dostępna w pakiecie PRO - codziennie 20 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
69
Dieta bezglutenowa - co jeść przy diecie gluten free
Gluten&Diary Free

Dieta bezglutenowa i dieta beznabiałowa dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Polecana jest również przy schorzeniach takich jak Hashimoto. Dieta bezglutenowa bogata jest w bezglutenowe produkty zbożowe, owoce, mięso oraz ryby. Ma wiele zalet w tym przede wszystkim dotyczących redukcji objawów związanych ze spożywaniem produktów zawierających gluten. Zanikają bóle głowy, wzdęcia czy biegunki. Układ nerwowy zaczyna ponownie pracować prawidłowo, co eliminuje złe samopoczucie czy senność. Dieta Gluten Free pozbawiona glutenu usprawnia pracę kosmków jelitowych co wpływa znacząco na regulację i obniżenie tłuszczowej masy ciała. Dieta Gluten Free jest dietą bez cukru - nie stosujemy zarówno cukru białego jak i brązowego, na korzyść zdrowych zamienników.

Dieta bezglutenowa i beznabiałowa dostępna w pakiecie FIT - codziennie 15 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
59
Dieta ketogeniczna idealna na redukcję i odchudzanie
Keto Power

"Jedz tłuszcz by spalać tłuszcz". Dieta ketogeniczna pudełkowa z maksymalną ilością węglowodanów 10%. Gwarantuje spadek masy ciała, lepsze samopoczucie. Stosowana przy leczeniu wielu chorób. Znajdziecie w niej awokado, tłuste ryby, jajka, cała masę keto-deserów oraz wiele innych pyszności! Główną zaletą diety ketogenicznej jest jej skuteczność w leczeniu otyłości.  Dietę zamówisz m.in w Poznaniu

Dieta ketogeniczna dostępna w pakiecie EXPERT - codziennie 25 dań do wyboru. Poznaj naszą Aplikację FitChoice

Cena za dzień od:
79
Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.