Znajź dietę dopasowaną do Twoich

potrzeb

dieta-lowCarb
Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa ze zwiększoną ilością białka. Składa się głównie z nabiału, owoców, warzyw oraz mięsa, dzięki czemu posiłki są sycące. Przyspiesza metabolizm i pozwala szybko schudnąć, bez głodowania. Dieta obejmuje:

5 posiłków dziennie (do wyboru dieta 1000, 1200, 1500 oraz 1800 kalorii).

Cena za dzień od:
63
dieta-lactoseFree
Lactose Free

Dieta dedykowana dla osób z nietolerancją laktozy. Dzięki niej będziesz czuć się lekko po każdym posiłku, bez ryzyka, że któryś ze składnik będzie szkodził. Dieta obejmuje:

5 posiłków dziennie (do wyboru dieta 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kalorii)​.

Cena za dzień od:
58
dieta-gluten-free
GlutenFree

Dieta przeznaczona dla osób z nietolerancją glutenu. W diecie stosujemy produkty naturalnie nie zawierające glutenu oraz makarony i pieczywo bezglutenowe. 

Cena za dzień od:
60
dieta-paleo
Paleo

Rozkład makroskładników przedstawia się następująco: - W: 20% - B: 20% - Tłuszcze: 60%

Dieta bazuje na warzywach, owocach, mięsie, jajach, rybach, nasionach, orzechach, tłuszczach roślinnych i produktach kokosowych. Dieta Paleo wyklucza spożywanie produktów, których nie jadali nasi przodkowie. Nie występują w niej produkty nabiałowe i zbożowe, dlatego jest dietą bezlakozową i bezglutenową.

Cena za dzień od:
82
Enlight388
Dash

Szukasz sposobu na odżywianie, który nie okaże się katorgą? Lubisz jeść, ale zależy ci, aby dostarczać organizmowi to, co najlepsze? Dieta Dash to coś, co na pewno ci się spodoba!

Cena za dzień od:
60
dieta-zbilansowana
Zbilansowana

Szukasz dobrze ułożonej, a równocześnie smacznej diety? Nie musisz gotować, my zrobimy to dla Ciebie.

Wybierz 1800 lub 2000 kcal idealnie zbilansowanej diety na co dzień.

Cena za dzień od:
63
Znajdź dietę dopasowaną do Twoich

potrzeb

Trenujesz wyczynowo? Startujesz w zawodach? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dieta przygotowana wedle indywidualnego zapotrzebowania na kaloryczność oraz makroskładniki!

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Ile kosztuje
Catering
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.