Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Keto Power

Zawartość białka
20-30%
Zawartość węglowodanów
do 10%
Tłuszcze
60-70%
Dieta ketogeniczna dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1000-4000 kcal

Cena od 66 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Catering ketogeniczny

Nasz catering ketogeniczny oferuje dobrze znany plan odżywiania niskowęglowodanowy, w którym organizm jako paliwo wykorzystuje ketony wytwarzane przez wątrobę z tłuszczu. Przy normalnym odżywianiu bogatym w węglowodany organizm będzie wykorzystywał glukozę jako główne źródło energii. Przy zmniejszonym spożyciu węglowodanów organizm wchodzi w stan zwany ketozą.

Dlaczego ketogeniczny catering dietetyczny?

Zamawiając nasz ketogeniczny catering dietetyczny skontaktujemy Cię z naszym dietetykiem, który uświadomi Ci, że ketoza to naturalny proces, który pozwala organizmowi przetrwać, gdy zmniejsza się spożycie pokarmu. W tym stanie organizm wytwarza ketony w wątrobie z wolnych kwasów tłuszczowych pochodzących z zapasów tłuszczu. Celem cateringu keto jest wprowadzenie Twojego organizmu w ten stan metaboliczny. Robimy to nie poprzez zmniejszenie spożycia kalorii, ale poprzez zmniejszenie spożycia węglowodanów. Nasze ciała mają zdolność przystosowywania się do tego, czym je karmimy. Kiedy zwiększamy spożycie tłuszczów i zmniejszamy spożycie węglowodanów, organizm zaczyna wykorzystywać ketony jako główne źródło paliwa. Optymalny poziom ketonów zapewnia wiele korzyści dla zdrowia, utraty wagi, sprawności fizycznej i psychicznej.

Co znajduje się w keto menu?

Do keto menu nadają się wszystkie produkty o niskiej zawartości węglowodanów:

  • Tłuszcze. Twoje menu ketogeniczne będzie zawierało dużo zdrowych tłuszczów (60-70%), które są ważną częścią posiłków, ponieważ odpowiadają za zwiększenie energii, ograniczenie łaknienia, zapobiegają chronicznemu zmęczeniu.
  • Białko. Nasz catering wysokotłuszczowy, włączy do Twojej diety mięso, które nie zawiera węglowodanów.
  • Warzywa. Keto menu składa się z różnego rodzaju warzyw z niskim poziomem węglowodanów.
  • Nabiał. Można spożywać, jednak dietetyk wybiera tylko odpowiednie sery twarde lub pełnotłuste produkty fermentowane.
  • Orzechy. Nasz catering bez węglowodanów wprowadza do planu odżywiania smaczne orzechy będące dobrym źródłem białka i tłuszczu.

Ważne jest również utrzymanie równowagi między kwasami omega-3 i omega-6, dlatego spożywanie pokarmów takich jak łosoś, tuńczyk, pstrąg i skorupiaki może pomóc w zapewnieniu zrównoważonego spożycia kwasów omega-3.

Jakie korzyści zapewnia catering ketogeniczny?

Nasz catering ketogeniczny do sporządzania posiłków wykorzystuje tłuszcz jako źródło energii, więc korzyści z utraty wagi są oczywiste. Na Keto poziom insuliny (hormonu odpowiedzialnego za magazynowanie tłuszczu) znacznie się zmniejsza, zamieniając Twoje ciało w maszynę spalającą tłuszcz. Catering keto wprowadza do jadłospisu produkty które w naturalny sposób obniżają poziom cukru we krwi. Menu ketogenne jest skuteczniejszą metodą leczenia i zapobiegania cukrzycy niż diety niskokaloryczne. Wiele osób zamawiając catering wysokotłuszczowy w celu poprawy sprawności umysłowej. Ketony jako doskonałe źródło paliwa dla mózgu, przyczynia się do poprawy koncentracji uwagi.

Dostarczając organizmowi lepszego i bardziej niezawodnego źródła energii, będziesz czuć się bardziej energiczny przez cały dzień. Wykazano, że tłuszcze są cząsteczkami najskuteczniej spalanymi jako paliwo. Catering bez węglowodanów zabezpiecza przed insulinoopornością, ponieważ keto menu o niskiej zawartości węglowodanów może pomóc obniżyć poziom insuliny do zdrowego poziomu. Nawet jeśli ćwiczysz, możesz stosować insulinę na diecie ketonowej, jedząc pokarmy bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Menu ketogeniczne ma wiele innych zalet: oczyszczanie skóry z trądziku, eliminacja zgagi, stabilizacja ciśnienia krwi, wzrost masy mięśniowej; zwiększenie wytrzymałości.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.