Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
No Fish

Zawartość białka
15-20%
Zawartość węglowodanów
45-55%
Tłuszcze
25-35%
Dieta No Fish dostępna w pakiecie FIT
- codziennie 25 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1000-4000 kcal

Cena od 59 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Catering bez ryb

Nasz catering bez ryb oferuje zbilansowane odżywianie z możliwością wykluczenia konkretnych produktów. Polega na zastąpieniu wszystkich dań rybnych daniami mięsnymi, roślinnymi oraz innymi, bez utraty jakości i różnorodności jadłospisu. Menu bez ryb zostało opracowane przez naszych dietetyków w taki sposób, aby program żywieniowy zachował równowagę białek, tłuszczów i węglowodanów. A także ściśle odpowiadał normom kalorycznym, czyli w dalszym ciągu przyczyniał się do zdrowego odchudzania, nie tracąc przy tym doskonałego smaku i urozmaiconych potraw.

Dlaczego catering w wersji bez ryb?

Dzienny jadłospis programu żywieniowego z naszego cateringu w wersji bez ryb, obejmuje pięć pełnowartościowych posiłków. Dania zawierające ryby są zastąpione daniami mięsnymi o podobnej wartości odżywczej. Przykładowo, pasztecik rybny z brokułami zostanie wyeliminowany, a zamiast niego pojawi się pasztecik drobiowy z borowikami, orkiszowym chlebem i świeżymi warzywami. Albo zamiast gotowanej na parze białej ryby z sosem pomidorowym będzie gnocci z indykiem duszonym w sosie szpinakowym. W naszym cateringu bez dodatku ryb pomysł na takie menu powstał z prostego powodu, niektórzy po prostu nie przepadają za rybami, inni zmuszeni są zrezygnować z tego produktu ze względu na ograniczenia zdrowotne.

Czy warto zamówić catering bez dodatku ryb?

Osoby, które nie lubią zapachu rybnego chętnie zamawiają nasz catering w wersji bez ryb i delektują się potrawami mięsnymi i warzywnymi. Oczywiście jest to program odżywiania dopasowany do potrzeb osób zmagających się z alergią na ryby, które odczuwają problemy zdrowotne po spożyciu takich produktów. Zamawiając u nas posiłki automatycznie eliminujesz konieczność oddzielnego gotowania dla siebie i członków rodziny, którzy preferują ryby.

Wiele osób kontaktując się z nami niepokoi się niedoborem kwasów Omega-3 w które bogate są ryby. Niepotrzebnie, ponieważ produkty roślinne zawierają kwas α-linolenowy będący formą kwasu Omega. Przy opracowaniu menu bez ryb wprowadzamy produkty zawierające właśnie ten kwas to znaczy: olej rzepakowy, orzechy włoskie, nasiona chia, siemę lniane. Zamów catering bez ryb a Twoje dania będą w pełni zbilansowane i będą zawierały odpowiednią ilość makroelementów, witam, minerałów, błonnika, aminokwasów i przeciwutleniaczy.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.