Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Perfect Match

Dieta dostępna w pakiecie PRO- codziennie 35 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1000-4000 kcal

Cena od 66 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Catering idealnie dopasowany

Dziś modne jest bycie szczupłym, wysportowanym i sprawnym. Dlatego nieustannie poszukujesz najskuteczniejszej diety pudełkowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Taki program odżywania pozwoli Ci bezpiecznie schudnąć, poczuć się komfortowo i utrzymać masę ciała na optymalnym poziomie. Zbilansowane menu dostarcza organizmowi składników odżywczych i substancji biologicznie czynnych. Dieta pudełkowa przygotowana przez dietetyka z naszego cateringu idealnie dopasowanego do Twoich wymagań nie zawiera szkodliwych pokarmów, które mogą powodować np. zaostrzenie choroby.

Czy istnieje dieta pudełkowa idealnie dopasowana do Twoich potrzeb?

Pomysł stworzenia diety pudełkowej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb może powstać na tle sposobu odżywiania, które w pewnym stopniu ogranicza lub całkowicie wyklucza spożywanie różnych pokarmów. Plan odżywiania sportowca będzie wyglądał inaczej niż osoby dążącej do dużej redukcji wagi, czy też matki karmiącej. Trochę inne produkty pojawią się w diecie wegańskiej i wegetariańskiej, chociaż część z nich będzie się powtarzać. Catering idealnie dopasowany to również uwzględnienie nietolerancji pokarmowych, wykluczenie glutenu i laktozy co czyni dietę skorelowaną ze stanem zdrowia.

Prawidłowy plan żywienia zakłada dostarczenie Twojemu organizmowi ważnych składników odżywczych: makroelementów, minerałów, witamin, błonnika przestrzegając zasadach zbilansowanego odżywiania. Na tle szaleństwa fast foodów, półproduktów i obfitości słodyczy, menu dopasowane do potrzeb Twojego organizmu pomaga powrócić do podstaw odżywiania zapisanego na poziomie genetycznym.

Jak catering idealnie dopasowany podchodzi do planowania menu?

Nasz catering idealnie dopasowany do Twojego zapotrzebowania energetycznego, wprowadzi do jadłospisu określoną ilość białek, tłuszczów i węglowodanów. Opracowując menu zgodnie z zasadami prawidłowego odżywiania nie staniesz się zakładnikiem nadwagi. Każdy potrzebuje zbilansowanej diety zgodnej ze stylem życia. Możesz odżywiać się zgodnie z zaleceniami naszego dietetyka i szefa kuchni, przyjmując wyliczoną ilość kalorii i/lub zwiększyć aktywność fizyczną.

System idealnego dopasowania diety do Twoich potrzeb polega na zastąpieniu wysokokalorycznej żywności o niskiej wartości odżywczej zdrową żywnością i wyeliminowaniu podjadania. Nie musisz oczywiście drastycznie ograniczać porcji, dlatego nie należy zastąpić szkodliwych, tłustych frytek ogromną porcją dorsza. Prawidłowe i dostosowane do potrzeb organizmu odżywianie przyczynia się do utrzymania, a nawet odbudowania zdrowie. Trzymając się zasad i obliczając kaloryczność diety, można schudnąć, obniżyć poziom cukru i cholesterolu we krwi, ograniczyć stany zapalne, wyeliminować zaburzenia trawienne. Zastępowanie szkodliwych produktów zdrowymi pozwala nasycić organizm niezbędnymi mikroelementami i zapobiec zaburzeniom diety. Zawsze otrzymasz urozmaicone, smaczne i zdrowe posiłki.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.