Wróć do wszystkich diet
Realizuj swoje cele i pasje!
Dieta
Pescovegetarian

Zawartość białka
15-20%
Zawartość węglowodanów
45-55%
Tłuszcze
25-35%
Dieta pescowegetariańska dostępna w pakiecie FIT 
- codziennie 25 dań do wyboru.
Zakres kcal: 1000-4000 kcal

Cena od 59 zł

Przykładowe menu
Śniadanie
Drugie śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja

Catering pescowegetariański

Do naszego cateringu pescowegetariańskiego zgłasza się wiele osób którzy chcą wprowadzić ryby i owoce morza do spożywanej dotąd diety wegetariańskiej. Powodem takiej decyzji są najczęściej korzyści zdrowotne poprawiające pracę układu sercowo- naczyniowego. Ten nowy plan odżywiania składa się z produktów roślinnych np. roślin strączkowych i orzechów, ale także z wartościowych tłuszczów, na które składają się smaczne ryby i owoce morza.

Jakie korzyści zapewnia pescowegetariański catering dietetyczny?

Mamy doświadczenie w żywieniu ludzi i znamy powody, dla których niektóre osoby wykluczają z diety mięso, pozostawiając w niej ryby. Nasz pescowegetariański catering dietetyczny zamawiają ludzie dążący do uzyskania korzyści zdrowotnych wiążących się z takiego rodzaju odżywiania. Cenne składniki zawarte w tym programie są cenne dla wzmocnienia układu odpornościowego, kości, opóźnienia starzenia się organizmu.

Ryby bogate w kwasy Omega 3 poprawiają funkcjonowanie mózgu i serca, normują poziom cholesterolu i cukru we krwi. Wybierając menu pescowegetariańskie odczujesz poprawę pracy układu nerwowego oraz ograniczenie stanów zapalnych. Ponadto jedząc potrawy z cateringu pescowegetariańskiego spowodujesz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych w porównaniu z dietą osób jedzących co najmniej jedną porcję mięsa dziennie.

Dlaczego ludzie wybierają catering w wersji pescowegetariańskiej?

Wykazano, że osoby korzystające z diety pescowegetariańskiej przybierały na wadze dużo wolniej niż jedzące mięso. Okazało się również, że ograniczenie spożycia produktów zwierzęcych może być dla Ciebie dobre niezależnie od aktualnej diety. Czy ten rodzaj żywienia może wiązać z niedoborem ważnych składników odżywczych? Nie ma takiego zagrożenia, ponieważ ryby i owoce morza dostarczą do Twojego organizmu kwasy tłuszczowe omega-3. Produkty roślinne, takie jak orzechy, nasiona lnu, zawierają w swoim składzie kwas alfa-linolenowy który należy do tłuszczów Omega-3. Natomiast takie gatunki ryb jak: sardynki, łosoś to cenne kwasy EPA i DHA usprawniające pracę serca.

Jakie składniki odżywcze zawiera menu pescowegetariańskie?

Aby zachować zdrowie, człowiek potrzebuje dziennie zaledwie około 0,8 grama białka na 1 kg masy ciała. Jeżeli jednak należysz do osób dążących do spożywania większej ilości białka, pozyskasz je z roślin strączkowych, owoców morza i ryb. Menu pescowegetariańskie jest doskonałym źródłem protein. Na pewno chętnie zjesz obiad z naszego pescowegetariańskigo cateringu dietetycznego np. pieczonego morszczuka w sosie marchwiowo-pomarańczowym z kaszą pęczak ze szpinakiem i bazylią oraz surówką. Poza wymienionymi już korzystnymi składnikami zawartymi w diecie roślinnej z dodatkiem ryb, nie można zapominać o witaminach i minerałach. W naszym jadłospisie obecne będą: selen, cynk, fosfor oraz kobalamina (witamina B12) i witamina B3 i B6.


Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Masz problem z
wyborem diety?

Skontaktuj się z naszym zespołem dietetyków!

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Najczęściej zadawane
pytania
Ile dań jest w mojej diecie do wyboru?
Jak wybierać dania do Menu?
Do kiedy mogę wybierać swoje Menu?
Jak złożyć zamówienie?
Czy muszę wybierać swoje Menu? Co się stanie jeżeli tego nie zrobię?
Czy mogę zmieniać rodzaje diet oraz kaloryczności w trakcie trwania zamówienia?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.