Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Kowalewo Pomorskie dla par - jakie są plusy?

Zazwyczaj jedzenie pudełkowe jest wyborem, na które decydują się osoby mieszkające same. Gotowanie dla jednej osoby jest trudne organizacyjnie ze względu na to, że zazwyczaj marnuje się dużo jedzenia. Co jednak w sytuacji, gdy mieszkasz z partnerem i oboje nie macie czasu na gotowanie i planowanie pełnowartościowych posiłków? Z pomocą przychodzą diety pudełkowe! Chyba nic nie motywuje bardziej niż trwanie w postanowieniach we dwoje. Dodatkowo wspólnie realizując swój cel można szybciej i bardziej skutecznie go osiągnąć. Jeśli zatem oboje chcecie zrzucić kilka kilogramów lub zbudować mięśnie, wypróbujcie catering pudełkowy we dwoje!

Dieta pudełkowa Kowalewo Pomorskie - zamawianie w parze się opłaca!

Możesz udostępnić swojej drugiej połówce kod rabatowy, a ona może udostępnić Tobie swój. W ten sposób oboje zdobywacie punkty lojalnościowe, dzięki czemu kolejną dietę możecie mieć w niższej cenie! Za każde wydane 60 zł przy użyciu kodu przez Twojego partnera lub partnerkę otrzymujesz 1 punkt do skarbonki. Jednak to jeszcze nie wszystko! Twój indywidualny kod rabatowy daje 5% zniżki na całe zamówienie. W skali miesiąca można naprawdę dużo zaoszczędzić i zdobyć punkty na kolejne paczki z jedzeniem!

Fit catering Kowalewo Pomorskie - jak być fit we dwoje?

Osoby, które postanowiły podjąć swoje wyzwanie dietetyczne z partnerem, znacznie rzadziej porzucają zdrowy tryb życia, niż gdy wprowadzają zdrowe nawyki w pojedynkę! Wzajemna motywacja (i zdrowa rywalizacja) to klucz do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Wspólne sukcesy to wspólna radość, która naprawdę zacieśnia więzi między partnerami.

Jedzenie pudełkowe dla par to także więcej czasu, które możecie spędzić we dwoje. Gotować można wspólnie w weekendy po to, aby się zrelaksować, a nie z przymusu w ciągu pracowitego tygodnia, kiedy brakuje czasu na przyjemności.

Co jeszcze daje dieta pudełkowa zaplanowana w parze? Kontrolę nad wydatkami. Jak to możliwe? Kupujecie swoją dietę raz w miesiącu, dzięki czemu wiecie, ile wydajecie na jedzenie, nie dokupując składników w ciągu tygodnia. Dodatkowo półki ze słodyczami i słonymi przekąskami nie kuszą, ponieważ znacznie rzadziej chodzicie na zakupy. Same plusy! Wystarczy kontrolować swoje wydatki na jedzenie w weekendy (jeśli nie zdecydujecie się na catering pudełkowyt także w dni wolne).

Firma cateringowa Kowalewo Pomorskie z wyborem menu

Choć jedzenie pudełkowe możecie zamawiać w parze, to w FitApetit stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Tym samym zapewniamy możliwość wyboru menu. Zarówno Ty, jak i Twoja druga połówka możecie dokonać wyboru potraw, które bardziej Wam odpowiadają przy pomocy funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Dzięki temu wspólnie jesteście na swojej diecie, ale każdy z Was na swoich zasadach. Nie zawsze musimy mieć te same preferencje, a FitApetit zapewni wybór i zadba o to, by wszystko było świeże i pyszne.

Wystarczy złożyć zamówienie za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej FitApetit.com i czekać na paczkę z jedzeniem pod drzwiami!


Catering dietetyczny w innych miastach: Dieta pudełkowa ŁódźDieta pudełkowa KatowiceDieta pudełkowa Poznań - Dieta pudełkowa Warszawa - Dieta pudełkowa Wrocław - Dieta pudełkowa Kraków.

woj. kujawsko pomorskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.