Dieta dla
Vegan

Dieta bez
glutenu

Dieta bez
laktozy

Dieta
mniej węglowodanów

idealna dla osób
trenujących

Dieta dopasowania do Twoich potrzeb

Wybierz stałą dietę lub skomponuj swoje menu, wybór należy do Ciebie.

Dieta Slimfit
już od 59zł
Zakres kcal:
1000 kcal-4000 kcal
Codziennie 20 dań do wyboru

Dieta Slim Fit to rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą marnować czasu na liczenie kalorii i dobieranie odpowiednich produktów a zależy im na zdrowym odżywianiu i ustabilizowaniu trybu życia.  Dieta Slimfit jest dietą bez cukru - nie stosujemy zarówno cukru białego jak i brązowego, na korzyść zdrowych zamienników.

Szczegóły diety
Dieta Keto Power
już od 66zł
Zakres kcal:
1000-4000 kcal
Mniej
węglowodanów
Codziennie 30 dań do wyboru

"Jedz tłuszcz by spalać tłuszcz". Dieta ketogeniczna pudełkowa z maksymalną ilością węglowodanów 10%. Gwarantuje spadek masy ciała, lepsze samopoczucie. Stosowana przy leczeniu wielu chorób. Znajdziecie w niej awokado, tłuste ryby, jajka, cała masę keto-deserów oraz wiele innych pyszności! Główną zaletą diety ketogenicznej jest jej skuteczność w leczeniu otyłości.

Szczegóły diety
Dieta Perfect Match
już od 66zł
Zakres kcal:
1000-4000 kcal
Codziennie 30 dań do wyboru

Perfect Match to perełki naszego menu. Dieta z wybranymi - według nas - największymi i najlepiej ocenianymi hitami kulinarnymi. Dodatkowo daje możliwość wyboru dań ze wszystkich dostępnych diet w naszej ofercie. Dieta Perfect Match jest dietą bez cukru - nie stosujemy zarówno cukru białego jak i brązowego, na korzyść zdrowych zamienników.

Szczegóły diety
Dieta No Fish
już od 59zł
Zakres kcal:
1000-4000 kcal
Dieta bez ryb
Codziennie 20 dań do wyboru

Dieta dla osób, które eliminują ryby i owoce morza ze swojego codziennego menu. Opiera się na sezonowych produktach, owocach, warzywach, mięsach wysokiej jakości. Jeżeli nie przepadasz za rybami i owocami morza, nasza dieta No Fish będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły diety
Dieta Standard
już od 49zł
Zakres kcal: 1000 kcal-2500 kcal
Gotowy plan żywieniowy - bez możliwości wymiany posiłków

Gotowy plan dietetyczny, ułozony przez nasz zespół dietetyków. Idealny wybór dla osób, którym zależy na odpowiedniej bilansacji posiłków. Dieta Standard to gotowy plan żywieniowy, BEZ MOŻLIWOŚCI WYMIANY POSIŁKÓW. (Wprowadzania zmian w Menu) Dieta Standard to idealne połączenie znanych i lubianych potraw w wersji Fit. 

Szczegóły diety

Nasi klienci wiedzą
docenili smak posiłków

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie
FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

Instagram
Odwiedź nasz profil
Instagramie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.