Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Biała Rawska - czym różni się od innych diet pudełkowych na rynku?

Obecnie w Internecie można natknąć się na mnóstwo ofert diet w pudełkach. Świadczy to o tym, jak duży jest popyt na korzyści, jakie daje dobry catering pudełkowy. Rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że świadczone usługi są coraz wyższej jakości. Dlaczego mimo tak dużego wyboru warto zdecydować się na jedzenie pudełkowe oferowane przez FitApetit?

Dieta pudełkowa Biała Rawska inna niż wszystkie

Jedną z głównych zalet jest ogromny wybór, który oferuje nasz catering dietetyczny. Wiemy, jak ważne jest to dla naszych Klientów, dlatego w ofercie znajdziesz aż 13 programów żywieniowych! Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ jest wybrania opcji z wyborem menu.

Chcemy, aby dostęp do zdrowego odżywiania miał każdy, bez względu na ograniczenia. Właśnie z tego powodu oferujemy posiłki także dla osób, które nie mogą spożywać glutenu i laktozy, diety bez mięsa, a nawet bez żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Nie chcesz jeść ryb? Nie ma sprawy - czeka na Ciebie menu No Fish, które gwarantuje, że w Twoim pudełku nie znajdą się ani ryby, a ni owoce morza. Wiemy, że młode mamy również pragną się zdrowo odżywiać, dlatego stworzyliśmy programy dla mam karmiących oraz kobiet w ciąży. Keto styl życia? Nie ma problemu - wystarczy zamówić nasze diety pudełkowe i cieszyć się zdrowymi i dobrze zbilansowanymi posiłkami.

Fit catering Biała Rawska z prawdziwego zdarzenia

Catering pudełkowy FitApetit kieruje swoją ofertę także do osób, które w przeszłości miały złe doświadczenia z firmami cateringowymi. Ta dieta pudełkowa stawia przede wszystkim na jakość w każdym aspekcie, dlatego spełnia nawet najwyższe wymagania Klientów. Przy tworzeniu posiłków używane są mięsa, które nie są nafaszerowane chemią. Nie ma tu sztucznego pieczywa i gotowych wędlin z bardzo długim składem. Chleby pieczone są przez kucharzy FitApetit, dlatego jest to jakość, którą widać jeszcze zanim otworzy się pudełko z posiłkiem.

W jaki sposób firma cateringowa Biała Rawska dostarcza jedzenie?

Catering dietetyczny tworzą ludzie z doświadczeniem, zaczynając od dietetyków, którzy przygotowują posiłki, kończąc na kucharzach znających się na gotowaniu fit posiłków. Jedzenie pudełkowe jest przygotowywane w bezpiecznych warunkach dzień wcześniej. Następnie jest pakowane w najwyższej jakości opakowania i wydawane kurierowi.

Kurier rozwozi torby z jedzeniem pod wskazany adres w nocy lub nad ranem. Wystarczy przy zamówieniu wskazać godzinę, do której najpóźniej chcesz otrzymać swoją dietę pudełkową. Należy przechowywać ją w lodówce, aby zachowała świeżość przez cały dzień. Latem, gdy na zewnątrz jest wyższa temperatura, zaleca się korzystać z torb termicznych. Ułatwią one zachowanie odpowiedniej temperatury jedzenia i zmniejsza ryzyko przedwczesnego zepsucia się potraw. Można też włożyć do środka specjalne wkłady chłodzące, dzięki czemu mamy pewność, że nawet latem odbierzesz z wycieraczki świeże potrawy!


Catering dietetyczny w innych miastach: Dieta pudełkowa WarszawaDieta pudełkowa WrocławDieta pudełkowa Kraków - Dieta pudełkowa ŁódźDieta pudełkowa KatowiceDieta pudełkowa Poznań.

woj. łódzkie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.