Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Jakie diety zapewnia catering dietetyczny Brzeg Dolny?

Prawidłowe dopasowanie diety oznacza eliminację niedoborów witaminowych, generalną poprawę zdrowia, znacznie mniejsze zmęczenie i po prostu większą motywacją do życia. Większość klientów wykorzystujących potencjał diety pudełkowej chwali przede wszystkim różnorodność i możliwość dopasowania wszystkich posiłków pod własne upodobania, czy nawet sportowy styl życia. Jakie diety zapewnia profesjonalny catering dietetyczny i co warto o nich wiedzieć przed ostatecznym wyborem?

Dieta pudełkowa Brzeg Dolny - omówienie najważniejszych propozycji

1. Wyżywienie na bazie produktów roślinnych

Dieta wegańska to jedna z ciekawszych kategorii, jeżeli chodzi o jedzenie pudełkowe, ponieważ zakłada uzupełnienie codziennego jadłospisu o warzywa, owoce, doskonale i smacznie połączone produkty roślinne. Klienci, którzy zmienili diety mięsne na wegańskie nie odczuwają braku smaku, ani tym bardziej obniżenia energii, ponieważ z czasem organizm zaczyna się oczyszczać i zyskuje ogrom witamin oraz minerałów. Sama dieta wegańska wystarczy najczęściej do znaczącego przyśpieszenia trawienia i do zmniejszenia stanów zapalnych występujących w organizmie. Większość ludzi cierpi na pewne schorzenia, a dobrze zoptymalizowane owoce, warzywa, czy rośliny strączkowe z absolutnym wykluczeniem cukrów pomagają w uregulowaniu problemów medycznych. Oczywiście nie trzeba zostawać przy jednym rodzaju diety pudełkowej. Dobra strategia to testowanie różnych typów raz na pół roku, albo raz na kwartał.

2. Diety bez nabiału - doskonałe dla osób z grupą krwi 0

Niektóre grupy krwi, szczególnie grupa 0 słabo lub w ogóle nie toleruje nabiału. Niektórzy klienci po wypiciu szklanki mleka źle się czują. To właśnie grupa krwi w dużym stopniu uzależnia planowanie codziennego odżywiania, a jedzenie pudełkowe wykluczające produkty mleczne, sery, wszystkie źródła białek mleka to większe bezpieczeństwo zdrowotne i realna poprawa komfortu życia. Diety lecznicze dominują w niektórych firmach cateringowych i warto się z nimi zapoznać, jeżeli do tej pory klient w ogóle nie zastanawiał się nad różnicowaniem jadłospisu i wykluczeniem posiłków, które szkodą.

3. A może eliminacja ryb?

W cateringu dietetycznym można całkowicie wykluczyć ryby, a bazować tylko na potrawach wykonanych z wyselekcjonowanych produktów sezonowych. Jakość ryb w ostatnich latach pogorszyła się ze względu na zanieczyszczenie środowiska, więc to uniwersalne rozwiązanie właściwie dla każdego. Diety, w których wyklucza się konkretne produktu kosztują najczęściej mniej od uniwersalnych, więc dla osób z konkretnymi preferencjami to wręcz idealny wybór.

Fit catering Brzeg Dolny dla każdego

Zdrowe żywienie z cateringu jest dla każdego, nawet osób z niewielkim budżetem. Im dłuższa współpraca z markami dietetycznymi, tym niższe ceny. Dochodzi do tego możliwość zamówienia próbnego jadłospisu w konkurencyjnej kwocie.

Firma cateringowa Brzeg Dolny pomoże przy wyborze

Naturalnie dobra firma cateringowa udostępnia aplikację do monitorowania wyników i pomaga w dopasowaniu odpowiedniej strategii żywieniowej.


Catering dietetyczny w innych miastach: Catering dietetyczny Poznań - Catering dietetyczny Wrocław - Catering dietetyczny Kraków - Catering dietetyczny Łódź - Catering dietetyczny Katowice

woj. dolnośląskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.