Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Cegłów w FitApetit?

Smartfon jest dziś najważniejszym sprzętem dla większości populacji naszego kraju. Coraz częściej życia bez niego nie wyobrażają sobie nie tylko nastolatki, ale i pokolenie ich rodziców czy dziadków. Polacy chętnie używają go także do zamawiania posiłków. Specjalne aplikacje dedykowane usłudze dostawy jedzenia pod drzwi mieszkania oferują nie tylko firmy serwujące tradycyjne dania w klasycznej formie, ale również producenci diet pudełkowych, a jednym z nich jest marka FitApetit.

Dieta pudełkowa Cegłów - wybierz jeden z trzech pakietów

Catering pudełkowy od FitApetit stwarza nie tylko możliwość wyboru konkretnej diety dopasowanej do potrzeb klienta (na przykład standardowej, wegańskiej, ketogenicznej, białkowej czy dla sportowców), ale również zakupu jednego z trzech pakietów umożliwiających wybór dań z menu kilku, a nawet kilkunastu diet. Najbardziej ekonomiczna propozycja to pakiet BASIC, którego nabywca będzie zamawiać dania z diet standard i veggie. Opłacenie pakietu FIT umożliwia wybór potraw serwowanych w ramach aż ośmiu różnych diet (w tym wegańskich, wegetariańskich, odchudzającej i dla osób z nietolerancjami pokarmowymi), zaś decydując się na pakiet PRO klient może wybierać posiłki spośród całej oferty jedzenia pudełkowego.

Aplikacja Fitchoice, czyli fit catering Cegłów na wyciągnięcie ręki

Atrakcję dla zamawiających w firmie FitApetit stanowi aplikacja mobilna Fitchoice do pobrania na telefony z systemem operacyjnym, dostępna w sklepach Google Play lub Apple Store. To prawdziwa gratka dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i chcą móc z dowolnego miejsca modyfikować opcje dostawy fit cateringu. Za sprawą funkcji, w które wyposażona została aplikacja, klient zamówi wymarzony zestaw posiłków na cały dzień oraz w razie potrzeby zmieni wskazany wcześniej adres dostawy. Będzie miał również możliwość dokonania oceny dostarczonych dań oraz skorzystania z prowadzonego przez firmę cateringową programu lojalnościowego. Dzięki niemu, wykorzystując przyznane rabaty, obniży koszty zamówienia i zaoszczędzi pieniądze.

Co można zyskać przystępując do programu lojalnościowego, który oferuje firma cateringowa Cegłów?

Program lojalnościowy firmy FitApetit to - obok wysokiej jakości dań - jej największy atut. Korzystając z jego możliwości każdy klient zbiera do wirtualnego portfela tak zwane Fitcoiny - walutę, którą może opłacać zamówienia. Gromadzenie Fitcoinów nie jest kłopotliwe, a przynosi szereg korzyści. Aby zdobyć wirtualny pieniądz wystarczy systematycznie zamawiać dietę pudełkową oraz oceniać posiłki serwowane w jej ramach. W ten sposób nabywca diet nie tylko zyskuje bonus, ale także przekazuje do dostawcy cenną informację na temat walorów smakowych jego dań. Tak pomaga firmie kontrolować jakość posiłków oraz wnosi wartościowe sugestie, w jakim kierunku powinien zmierzać rozwój cateringu dietetycznego. Dodatkowe punkty lojalnościowe przyznawane są za polecenie marki FitApetit. To nie tylko korzyść dla polecającego, ale również dla tych, którzy zdecydują się skorzystać z jej usług. Bez nakładu pracy i w rozsądnej cenie zyskają bowiem zdrowe i apetyczne posiłki na każdy dzień.


Catering dietetyczny w innych miastach: Catering dietetyczny Zamość, Catering dietetyczny Bytom, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Grudziądz, Catering dietetyczny Jelenia Góra

woj. mazowieckie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.