Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Jejkowice, a weganizm. Czy to się łączy?

Dlaczego akurat dieta pudełkowa Jejkowice?

Jestem osobą, która od zawsze jadła mięso oraz produkty odzwierzęce. Z czasem jednak zaczęłam interesować się ekologią oraz warunkami jakie panują w hodowlach zwierząt. Wtedy też pierwszy raz pomyślałam o przejściu na weganizm. Było to parę lat temu, jednak pierwsza próba odstawienia mięsa skończyła się niepowodzeniem. Zresztą podobnie jak kilka kolejnych. Wtedy zdałam sobie sprawę, że nie posiadam odpowiedniej wiedzy, aby zbilansować dietę wegańską. Za każdym razem po odstawieniu produktów odzwierzęcych czułam się osłabiona oraz pozbawiona energii. Byłam też wiecznie głodna oraz miałam problemy z układem pokarmowym. Postanowiłam jednak spróbować jeszcze raz i zamówić catering dietetyczny. Dotychczas diety pudełkowe kojarzyły mi się z odchudzaniem, ale wtedy znalazłam dietę Vegan oferowaną przez Fit Apetit. Zamówiłam jedzenie pudełkowe i miałam nadzieję, że tym razem moja próba zakończy się sukcesem.

Jakie zalety ma fit catering Jejkowice?

Gdy otrzymałam swoje pierwsze posiłki byłam pozytywnie zaskoczona wielkością potraw. Mimo, że zamawiając catering dietetyczny wybrałam odpowiadającą mi kaloryczność, to nadal bałam się, że posiłki będą niewielkie, a ja głodna. Jak się okazało martwiłam się niepotrzebnie, ponieważ ta dieta pudełkowa składała się z 5 sycących posiłków. Dodatkowo miałam możliwość wyboru potraw, ponieważ codziennie można wybierać posiłki aż z 20 opcji. To co również mnie ucieszyła to wysoka ilość białka w tym cateringu pudełkowym, pomimo braku mięsa oraz nabiału. Dodatkowo dieta ta jest dietą bez cukru, zamiast niego stosowane są zdrowe zamienniki. Dieta wegańska to dieta eliminacyjna, jednak posiłki w tym Fit cateringu były zróżnicowane oraz na prawdę smaczne. Korzystanie z diety pudełkowej zdecydowanie pozwoliło mi poznać więcej przepisów oraz smaków, dzięki czemu wiem, że weganizm nie musi być monotonny. Spożywając posiłki przygotowane przez Fit Apetit nie zauważam również żadnych spadków energii, problemów trawiennych, a do tego bardzo dobrze się czuję. Teraz już wiem, że weganizm nie musi być trudny!

Firma cateringowa Jejkowice, której warto zaufać

Na co dzień jestem sceptyczna, jeśli chodzi o firmy powiązane z dietami oraz branżą fitness. Był to zresztą jeden z powodów, przez które tak długo zwlekałam z zamówieniem diety pudełkowej. Jak się okazało moje obawy były niesłuszne. Catering Fit Apetit spełnił moje oczekiwania - codziennie otrzymuję pyszne, zdrowe, wegańskie posiłki. Dodatkowo jedzenie pudełkowe sprawia, że nie muszę już zastanawiać się nad tym, jak ułożyć pełnowartościową dietę wegańską. Dzięki diecie Vegan mogę jeść etycznie i dbać o środowisko bez zbędnego wysiłku. Dodatkowo posiłki dostarczane są w ekologicznej torbie, co również mnie urzekło. Nigdy nie sądziłam, że przejście na weganizm może być takie proste, a posiłki tak różnorodne. Dieta pudełkowa pokazała mi, że można nie jeść mięsa i czuć się świetnie. Z jedzenia pudełkowego korzystam już prawie rok, ale nie zanosi się na to, abym z niego prędko zrezygnowała. W końcu opcja ta jest wygodna, prosta, a co najważniejsze - smaczna!


Dieta pudełkowa w innych miastach: Catering dietetyczny Płock, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Ruda Śląska, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Rzeszów

woj. śląskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.