Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Czy dla każdego jest catering dietetyczny Poręba?

W ostatnim czasie dieta pudełkowa staje się całkiem popularna. Coraz więcej osób po nią sięga i przekonuje się, że to całkiem dobre rozwiązanie, dzięki któremu można bardziej zadbać o siebie, swoją sylwetkę, ale także o swój portfel czy czas. Catering dietetyczny to prawdziwy hit na rynku. Co zatem możemy o nim powiedzieć?

Dieta pudełkowa Poręba i jej zalety

Dieta pudełkowa posiada kilka zalet, o których warto wspomnieć:

  • Oszczędność czasu - takie rozwiązanie sprawia, że nie musimy spędzać czasu na przygotowanie jadłospisu na najbliższe dni, potem listy zakupów, wybranie się na zakupy, rozpakowanie ich, przyrządzanie jedzenia. Jak widać, jest tego sporo, a wszystko zajmuje cenny czas.
  • Oszczędność pieniędzy - zdrowe odżywianie nie musi być tak drogie jak się wydaje. Zwłaszcza gdy przeliczymy, ile kosztuje zakup poszczególnych produktów, a ile zestaw w fit cateringu.
  • Różnorodność - nie ma tutaj miejsca na monotonię i nudę. Każdego dnia możemy liczyć na rewelacyjne, świetnie przyrządzone posiłki.
  • Wygoda - po naszej stronie jest jedynie wybranie zestawu z jedzeniem pudełkowym. Przygotowanie jadłospisu, posiłków oraz dostarczenie ich pod wskazany adres - tym wszystkim zajmuje się już firma cateringowa.
  • Zbilansowana dieta - każdy posiłek jest tak przygotowany, by zaspokajać nasze potrzeby żywieniowe. Odpowiednia porcja i kaloryczność to podstawa. Możemy mieć pewność, że za każdym razem otrzymamy pyszny posiłek przygotowany przez profesjonalnego kucharza przy współpracy z dietetykiem.

Fit catering Poręba - rodzaje zestawów Fit Apetit

Firma Fit Apetit ma w swojej ofercie wiele zestawów, które mogłyby nas zainteresować, m.in.:

  • Slim fit - podstawowy zestaw, przeznaczony przede wszystkim dla osób, które pragną zadbać o siebie, ale nie mają czasu na liczenie kalorii i pilnowanie się. Dzięki temu zyskają posiłki, które powinny zaspokoić potrzeby ich organizmu każdego dnia.
  • Gluten i Diary Free - dieta bezglutenowa i beznabiałowa. Są to zestawy przeznaczone przede wszystkim dla alergików i osobami z nietolerancjami pokarmowymi, a nawet dla tych, którzy znajdują się na diecie Hashimoto.
  • Vegan - dieta wegańska. Nie znajdziemy tutaj żadnych produktów zwierzęcych, w tym także nabiału. Posiłki są przygotowywane wyłącznie z produktów roślinnych (zbóż, owoców, warzyw).
  • Low carb - dieta niskowęglowodanowa z większą ilością białka. Tutaj znajduje się przede wszystkim nabiał, owoce, warzywa oraz mięso. Posiłki są sycące, pozwalają schudną i przyspieszają metabolizm.
  • Sport - dieta dla sportowców, osób, które są szczególnie aktywne fizycznie.

Firma cateringowa Poręba dla każdego

Najważniejsze jest to, że catering pudełkowy nie jest przeznaczony jedynie dla osób na specjalnych dietach. Nie, każdy może z niego skorzystać i przekonać się, jak rewelacyjne są to oferty. Dzięki temu w końcu nabierzemy zdrowych nawyków, zrzucimy zbędne kilogramy, a jednocześnie będziemy jeść smacznie i zdrowo.

Jest to dobra alternatywa dla osób, które mają dużo obowiązków na głowie lub tych, którzy nie przepadają za gotowaniem.


Catering dietetyczny w innych miastach: Dieta pudełkowa Kraków - Dieta pudełkowa ŁódźDieta pudełkowa KatowiceDieta pudełkowa Poznań - Dieta pudełkowa Warszawa - Dieta pudełkowa Wrocław.

woj. śląskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.