Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Kryry w FitApetit?

W dzisiejszych czasach ludzie na całym świecie mają coraz większą świadomość w zakresie jedzenia i coraz więcej pracują, uznając za normę niezwykle szybkie tempo życia. W rezultacie wiedzą, jak powinni się odżywiać, aby zapewnić organizmowi niezbędne na konkretnej diecie składniki, ale nie mają czasu na ich przygotowanie. Robienie zakupów i przygotowywanie posiłków przed każdym kolejnym dniem roboczym wymagałoby tego, aby doba była co najmniej o kilka godzin dłuższa. Na szczęście istnieją diety pudełkowe. Jak działa firma cateringowa FitApetit i jak prezentuje się jej oferta?

Dieta pudełkowa Kryry - kto powinien z niej korzystać?

Dieta pudełkowa to idealny wariant dla wszystkich osób, które chcą dostarczać swojemu organizmowi zdrową żywność i zbilansowane posiłki, ale na co dzień nie mają czasu, aby je przygotowywać. Posiłki w FitApetit przygotowywane są przez specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jakie składniki połączyć ze sobą, aby tworzyć dania nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Jedzenie pudełkowe pozwala klientom zaoszczędzić mnóstwo czasu i cieszyć się specjalnie przygotowanymi potrawami, które zostaną dostarczone pod wskazany przez nich adres i o konkretnej godzinie.

Fit catering Kryry - różnorodne oferty dla wymagających klientów

Istnieje cały szereg produktów, które są powszechnie uznawane za zdrowy i wartościowy element diety, ale które nie są dobre dla wszystkich. W związku z tym catering pudełkowy FitApetit przygotował cały szereg zestawów śniadaniowych, obiadowych i kolacyjnych, które z powodzeniem można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ofercie znajdują się catering dietetyczny, który ma ograniczoną liczbę węglowodanów, oraz specjalne posiłki dla osób intensywnie trenujących. W menu pełne zestawy dań do wyboru znajdą również kobiety karmiące, kobiety w ciąży, osoby unikające glutenu, weganie czy osoby, które nie tolerują laktozy. Zamówienia można dobrać precyzyjnie, określając w nich konieczność nieużywania ryb czy innych składników. Rezultatem są smaczne i zdrowe posiłki, które klient otrzymuje w określonym przez siebie czasie, nie tracąc ani minuty na ich przygotowanie.

Jak działa firma cateringowa Kryry?

Cała procedura zamawiania posiłków jest w tym wypadku dostosowana do współczesnych czasów. Fit catering można zamówić w konkretne miejsce oraz o konkretnej godzinie, korzystając z przejrzystej aplikacji FitChoice. W aplikacji tej możliwe jest zamówienie zestawu pięciu, czterech lub trzech posiłków na cały dzień, a także zamówienie samego obiadu. Użytkownik widzi nie tylko zdjęcie przedstawiające rzeczywiste danie, ale również jego pełny opis obejmujący skład, alergeny, kaloryczność czy indeks glikemiczny. Aktywność w aplikacji pozwala odkładać tak zwane fitcoiny, które w odpowiedniej ilości mogą stać się formą płatności za dostarczane jedzenie. Rodzajem nagradzanej aktywności jest na przykład ocenianie skosztowanych już posiłków, polecania aplikacji znajomym czy wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych czy informacji o konkursach.


Dieta pudełkowa w innych miastach: Catering Ostrowiec Świętokrzyski, Catering Piotrków Trybunalski, Catering Rybnik, Catering Słupsk, Catering Szczecin

woj. śląskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.