Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny Czaniec?

Czym właściwie jest dieta pudełkowa Czaniec?

Dieta pudełkowa, czyli inaczej catering dietetyczny, to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych i zabieganych osób, które lubią pyszne i pełne wartości odżywczych jedzenie. Posiłki ugotowane przez zawodowych kucharzy na podstawie jadłospisów dostarczonych przez dietetyków są dowożone są prosto pod twoje drzwi. Dania można dobrać według indywidualnych preferencji. Nie brakuje opcji dla wegan czy osób na diecie ketogenicznej. Dodatkowo do wyboru jest również ilość posiłków oraz ich wartość energetyczna. Wystarczy wejść na stronę internetową, wybrać najbardziej odpowiadające nam opcje, wpisać adres i zamówić dopasowane do nas diety pudełkowe. Jeśli ktoś nie chce zamawiać wszystkich posiłków, ponieważ wie, że np. drugie śniadanie i podwieczorek będzie sam sobie przyrządzać- taka opcja również jest możliwa do wyboru.

Na czym polega Fit catering Czaniec?

Istnieje wiele rodzajów cateringu, a Fit catering to tylko jeden z nich. Wyróżnia go to, że jedzenie pudełkowe jest komponowane przez dietetyków, którzy układają jadłospisy nie tylko pod kątem wartości energetycznej, ale również zwracają uwagę na zawartość witamin oraz związków mineralnych, żeby catering pudełkowy dostarczał każdego dnia wszystkich niezbędnych dla naszego organizmu substancji. Jest to ważne dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Odżywiając się w nieodpowiedni, niezbilansowany sposób można doprowadzić do wielu niedoborów, a co za tym idzie, niedożywienia. Dlatego, szczególnie na dietach z restrykcjami, czyli wykluczającymi dane grupy produktów (czyli np. dieta wegetariańska, przy której wyklucza się mięso), warto odżywiać się zgodnie z zaleceniami dietetyka. Catering dlatego będzie dobrą opcją dla zabieganych osób, które nie mają czasu samemu gotować i zamiast tego często sięgają po fastfoody czy dania do odgrzania w mikrofali, które zazwyczaj nie mają zbyt wielu wartości odżywczych.

Jaka firma cateringowa Czaniec będzie najlepsza?

Najlepsza firma cateringowa to taka, która pozwala na wprowadzanie wielu modyfikacji, które pozwolą ułożyć dietę indywidualnie. Trzeba pamiętać, że posiłki oprócz odpowiedniego zbilansowania powinny również dobrze smakować. Firma Fit Apetit umożliwia wybór diety spośród aż 14 rodzajów. Pozwala również na wybranie ilości posiłków. Dodatkowo są też pakiety, które umożliwiają komponowanie swojego własnego menu, poprzez dodawanie dań do jadłospisów. Samemu również wybieramy kaloryczność (warto jednak skorzystać z kalkulatora kalorii, który można znaleźć na ich stronie internetowej) oraz dni, w które posiłki mają być dostarczane (firma dostarcza również w soboty i niedziele). Kolejnym atutem jest to, że posiadają wygodną aplikację mobilną, przy pomocy której można wszystko wygodnie kontrolować. Dodatkowo oferują program lojalnościowy, dzięki któremu można zdobywać punkty (tak zwane Fitcoiny) za różne aktywności, a później płacić z nimi mniej za kolejne zamawiane zestawy posiłków. Duża różnorodność i indywidualne podejście czyni z nich jedną z bardziej zorientowanych na klienta firm cateringowych na rynku.


Catering dietetyczny w innych miastach: Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Siedlce, Catering dietetyczny Słupsk, Catering dietetyczny Stargard

woj. śląskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.