Proces przygotowania diety
4 zalety diet pudełkowych
Skonfiguruj i zamów swoją dietę Fit Apetit już dziś!
Dowiedz się, jak wiele korzyści możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Kiełczów - dlaczego warto z niego korzystać?

Catering pudełkowy cieszy się coraz większą popularnością i nie ma co się temu dziwić skoro przynosi tyle korzyści. Jedzenie jest podstawowym wymaganiem organizmu do przetrwania.

W dzisiejszych czasach wielu ludzi zmaga się z napiętym harmonogramem, życiem w biegu i wieloma aktywnościami. Nie mają odpowiedniego czasu na gotowanie, jedzenie lub wychodzenie do restauracji , aby zjeść swoje ulubione jedzenie z powodu różnych sytuacji. Fit catering z dowozem rozwiązuje te problemy.

Dieta pudełkowa Kiełczów - co ją charakteryzuje

 • Najpierw każdy rodzaj diety jest planowany przez specjalistów z dziedziny dietetyki. Rozpisują plany dietetyczne, aby były odpowiednio zbilansowane pod względem makro- i mikroskładników. Biorą także pod uwagę aspekt smakowy potraw.
 • W kolejnym etapie posiłki są przygotowywane przez kucharzy, którzy dbają o walory zarówno smakowe jak i estetyczne jedzenia pudełkowego.
 • Na koniec dostawca rozwozi pudełka pod wskazane adresy.
 • Catering pudełkowy to wygoda i zdrowie.

Fit catering Kiełczów - zalety

Na pewno zastanawiasz się, co zyskasz jeśli zdecydujesz się na catering pudełkowy z dostawą.

Zyskasz więcej czasu na realizację swoich celów i pasji

 • Nie musisz już planować posiłków, chodzić na zakupy, gotować i sprzątać po wojażach w kuchni. Jest to olbrzymia oszczędność czasu, który możesz wykorzystać na inne zajęcia lub poświęcić go rodzinie czy znajomym.

Różnorodność posiłków

 • Zwykle nie mamy czasu na wymyślne dania. Nasze posiłki są na ogół bardzo proste, pozbawione różnorodności smaków i aromatów. Jedzeniepudełkowe przygotowane jest przez sztab dietetyków, a później kucharzy, którzy dbają o to, aby jedzenie było zdrowe i smaczne. Codziennie dostajesz inne posiłki zapewniając swoim kubkom smakowych nowe doznania.

Regularność jedzenia

 • To kolejna zaleta diety pudełkowej. Co rano pod Twoje drzwi dostarczane są świeżo przygotowane posiłki na cały dzień. Dzięki temu nie musisz się martwić przygotowywaniem posiłków tylko jesz wtedy kiedy poczujesz głód. Ułatwia to również utrzymanie regularności, co wpływa na zdrowie jelit.

Korzyści dla środowiska

 • Jedzenie jest przygotowywane w większych porcjach, co oznacza oszczędność wody, prądu i gazu/ elektryczności. Jedzenie pudełkowe pakowane jest w pojemniki, które możesz wyrzucić do pojemnika na plastik, dzięki czemu jest poddawane recyklingowi i dostaje drugie życie. Nie musisz myć talerzy czy garnków, co jest także oszczędnością dla Twojego portfela.

Firma cateringowa Kiełczów FitApetit - co ją wyróżnia?

 • W Fit Apetit przed dokonaniem wyboru diety masz możliwość skontaktowania się z zespołem dietetyków, który profesjonalnie pomoże Ci dobrać zarówno rodzaj diety jak i jej kaloryczność w zależności od Twoich preferencji, celów sylwetkowych i stanu zdrowia.
 • W ofercie znajduje się bogaty wybór diet i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
 • Catering dietetyczny "standard" z gotowym planem dietetycznym, który zapewnia zrównoważony bilans składników.
 • Dieta "Slimfit", która zawiera w pełni zdrowe posiłki bez zawartości cukru.
 • Osoby, które muszą lub chcą wykluczyć pewne składniki, także odnajdą dietę dla siebie, ponieważ do wyboru mają dietę bez glutenu i nabiału, wegetariańską, wegańską, bez ryb, bez nabiału czy pescowegetariańską.
 • Sportowcy będą zadowoleni z diety sport, zaś osoby odchudzające się mają także do wyboru oprócz powyższych diet także diety low carb lub keto.
 • Zespół dietetyków firmy cateringowej opracował także diety dla przyszłych mam oraz mam karmiących.
 • Każda dieta ma do wyboru zakres kaloryczności.

Catering dietetyczny w innych miastach: Dieta pudełkowa Jastrzębie Zdrój, Dieta pudełkowa Jaworzno, Dieta pudełkowa Jelenia Góra, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Konin

woj. dolnośląskie - Sprawdź inne miasta:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.