Co wziąć pod uwagę wybierając dietę pudełkową?

Czym jest dieta pudełkowa, o której coraz częściej się słyszy? Nazwa pochodzi od pudełek, w których dostarczane są posiłki przygotowane przez firmę cateringową. Dietę pudełkową zamawiamy w jednej z firm zajmujących się dostarczaniem zdrowych, zbilansowanych posiłków. Dostawa odbywa się raz lub kilka razy dziennie do dowolnego, wskazanego przez nas miejsca. Dzięki specjalnym pudełkom, śniadanie, obiad czy kolacja zachowuje swoje ciepło i jest gotowe do spożycia. Z takiego rozwiązania korzystają głównie osoby z niewielką ilością wolnego czasu, ciągle zapracowane i chcące zachować swoją wagę (lub ją zrzucić). Posiłki z diety pudełkowej są dostosowane do naszych potrzeb, więc dostarczają wszystkich najważniejszych składników odżywczych oraz kalorii.

Konsultacja z dietetykiem i zezwolenie Sanepidu

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze diety pudełkowej, jest opcja konsultacji z dietetykiem. Wybierając FitApetit zapewniasz sobie dobrze zbilansowaną dietę, dostosowaną do twoich potrzeb. Konsultacja z dietetykiem pozwoli stworzyć plan posiłków, który będzie odpowiadał wymaganiom twojego organizmu. Istotną kwestią jest także to, czy firma oferująca dietę pudełkową ma na to pozwolenie od Sanepidu. Takie zezwolenie jest zapewnieniem jakości posiłków w cateringu, a także bezpieczeństwa dla naszego zdrowia.

Obszar dostawy

Jedną z największych zalet diety pudełkowej jest oszczędność czasu. Zwróć uwagę, czy firma cateringowa dowiezie twoje posiłki do miejsca, gdzie najczęściej przebywasz – pracy lub domu. Jeśli nie, dieta pudełkowa mija się z celem. Dojazd w celu odbioru posiłków kilka razy dziennie jest bez sensu. Wybierz firmę, która dowiezie pudełka ze śniadaniem, obiadem i kolacją prosto do ciebie. Fitapetit dowiezie ci gdzie potrzeba catering dietetyczny Kraków? A może interesuje Cię catering dietetyczny w Warszawie? Zamów gdzie potrzebujesz!

Koszt diety pudełkowej

Niestety, niosąc ze sobą szereg korzyści – oszczędność czasu, dostawa do klienta, w pełni zbilansowane i dostosowane posiłki – dieta pudełkowa wiąże się z dużym wydatkiem. Płacimy nie tylko za jakość posiłków, ale też dostawę. Zanim wybierzesz i zdecydujesz się na konkretną firmę cateringową, porównaj opinie o niej w internecie, a następnie zestaw ze sobą ceny poszczególnych diet. Oferty różnią się w zależności od firmy, jakości oferowanych posiłków oraz obszar obsługiwanej dostawy. Koszt całego dnia diety, obejmującego 5 posiłków, zaczyna się od 50-70 złotych. Nie zawsze najtańsza opcja jest najlepsza – posiłki to twoje zdrowie, więc warto zainwestować w dobrze skomponowaną dietę pudełkową.

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.