Determinacja, czyli jak zmienić swoje życie na lepsze

Jak trwale zmienić swoje przyzwyczajenia❓❓❓
Co zrobić aby nauczyć się świadomie kierować naszym losem?🧐

💭Większość z nas żyje w złudnym przekonaniu, że mamy pełną kontrolę nad elementami naszego życia, że świadomie podejmujemy nawet najbardziej błahe decyzje. Nic bardziej mylnego. To czym się najczęściej kierujemy to nasze emocje.😫😆😔🤬 Płyniemy nurtem życia i dajemy się ponieść fali bez konkretnego celu, do którego faktycznie chcemy dopłynąć.🚣‍♀️🌊 🐟Często gdy pojawia się rozwidlenie nie podejmujemy decyzji świadomie - dryfujemy i pozwalamy aby kierowały nami okoliczności a nie wartości.🛣 To droga do nikąd. W pewnym momencie zorientujemy się, że jesteśmy kompletnie pozbawienie kontroli, że nasze życie nie jest „nasze”. Ale może już być za późno na dokonanie radykalnych zmian…🌪⏳😫

❓❓❓Co zatem należy zrobić aby zacząć świadomie kształtować własne przeznaczenie i odkryć samego siebie?
👉Zastanów się! Jak będzie wyglądać Twoje życie za rok, dwa lata, 10 lat❓❓❓ Myślałeś/aś kiedykolwiek na ten temat? Wiesz, co chciałbyś przez ten czas osiągnąć? Bez względu na to czy odpowiedź brzmi TAK✅ czy NIE⛔️ jakaś decyzja została podjęta. Różnica polega na tym, że odpowiadając NIE⛔️ -zdecydowałeś, że NIE TY sam panujesz nad własnym losem, ale okoliczności i wydarzenia, które ukształtują Twój byt i to właśnie one będą Tobą kierowały.

Często zazdrościmy innym wiedzy, zarobków, fajnego auta, wysportowanego ciała albo umiejętności nawiązywania kontaktów. Ile razy powtarzałeś sobie w głowie - Chciałbym/chciałabym mieć, umieć itd.? Problem polega na tym, że aby to osiągnąć potrzebna jest nam
👉👉👉DETERMINACJA a nie samo zainteresowanie. To jest moment podjęcia świadomej decyzji i skrupulatnego dążenia do jej realizacji!❕ Jeżeli nie wyznaczysz sobie celów i nie będziesz do nich dążyć - zawsze pozostaniesz w zawieszeniu. 💤To jest to, co robi większość osób. Chronicznie są zajęci wyszukiwaniem sobie wymówek i usprawiedliwień dla braku działania.😫 Zwalają winę na wszystko dookoła, nie widząc tego, że tak naprawdę leży ona głęboko w nich samych.

‼️‼️To do czego chcemy Cie przekonać, to abyś nie wybierał życia poniżej własnych możliwości! Odkryj siebie i właśnie w tej chwili ZDECYDUJ!‼️ Jeżeli naprawdę świadomie coś postanowisz i będziesz o to walczyć bez względu na okoliczności i przeciwności, zorientujesz się, że potrafisz osiągnąć niemal wszystko!‼️💖💪 Zacznij od wyboru cateringu dietetycznego z Łodzi, Warszawy czy innego miejsca w Polsce, w którym mieszkasz.

Zamów zestaw
Próbny
Sprawdź
Zobacz gdzie
Dowozimy
Sprawdź

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.